Akıllı Garaj Kapısı Kontrol Cihazı Nedir?

Uslu smart akıllı kapı otomatiği rölesi ile garaj kapası ve kepenklerinizi cep telefonunuza yükleyeceğiniz uygulama ile uzaktan çalıştırmak mümkündür. Kuru kontak çıkışlı röle sayesinde kuru kontak diye belirtilen dry contact girişi olan her kapı sisteminde bu röleyi kullanmak mümkündür. Cihazın wifi bağlanması için kendi içerisinde ihtiyaç duyduğu elektriği ister 220 volt AC isterseniz 12 volt DC, 5 volt DC, 24 volt DC gibi çok çeşitli voltaj aralıklarında kullanmanız mümkündür.

Akıllı kapı otomatiği röle kartını cihazınıza tanıttıktan sonra istediğiniz sayıda kişi ile paylanmanız mümkündür. Örneğin apartman garaj kapısına bağladığınız cihazı wifi eşleştirmesini yaptıktan sonra apartmanda bulunan tüm komuşularınıza tek tuşla cihazı paylaşabilirsiniz. Bu paylaşım için kullanıcının uygulamayı yükleyip üye olması yeterlidir. Cihazın yanınd bulunmasına gerek yoktur.

Uslu smart akıllı kapı otomatiği rölesi sinyal süresini uygulama üzerinden istediğiniz gibi ayarlayabilirsiniz.

Akıllı röleyi çalıştırmak için cihaz yanında olmanıza gerek yoktur. Farklı ülkede dahi olsanız internet üzerinden erişim yaptığınız için röleyi açıp kapatmanız mümkündür. Bir misafiriniz veya kuryeniz geldiğinde uzaktan garaj kapısını açmanız gerektiği zaman tek tuşla bu işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

İsterseniz garaj kapısı açıldığında size otomatik bildirim gönderilmesini sağlayabilirsiniz. Bunun haricinde günün belirli saatlerinde röleyi aç yada kapat zamanlamasını uygulama üzerinden kolayca yapabilirsiniz.

Konuma göre ayarlama yaptığınız zaman röleye yakın olduğunuzda rölenin otomatik olarak garaj kapısına aç komutu göndermesini sağlamakta mümkündür.

Cihazı satın almak için yukarda bulunan linke tıklayabilirsiniz.

Paylaş: