Akıllı Olmayan TV ile Netflix İzlemek

Smart TV özelliği olmayan bir televizyonda netflix izlemek için bir kaç yöntem vardır. Bunlardan en kalıcı ve uygun olanı akıllı tv kutusu kullanmaktır. Akıllı tv kutuları içersinde anroid işletim sistemi bulunan ve cep telefonunda bulunan hemen her uygulamayı çalıştırabilen cihazlardır.

Smart Tv Box olarak da bilinen bu kutular Netflix gibi uygulamaları rahatlıkla çalıştırabilir. Akıllı tv kutusunun HDMI çıkışını kablo ile televizyona bağladığınız zaman sıradın bir televizyonu akıllı hale getirmiş olursunuz. Ayrıca akıllı tv kutusuna facebook, google, instagram, twitter, youtube gibi uygulamaları da yükleyebilirsiniz. Akıllı tv kutuları özelliğine göre değişse de Smart TV almaktan çok daha ucuz bir çözüm olacaktır. Sitemizde bulunan uygun fiyatlı akıllı tv kutusunu aşağıdaki linkten inceleyebilirsiniz.

Sitemizde bulunan akıllı t kutusu kablosuz klavyesi ile birlikte kolay bir kullanıma sahiptir. Çok küçük bir yapısı ile tv nizin yanında veya altında görünümü bozmadan rahatça kullanabilirsiniz.

Akıllı tv özelliği bulunmayan bir televizyonda netflix izlemenin diğer bir yolu da laptop bilgisayarınızı hdmi kablosu ile televizyona bağlamaktır. Hdmi kablosu ile tv ye bağladığınız bilgisayarın ekranını direk olarak tv ye aktararak tv nizi bilgisayar monitörü gibi kullanabilirsiniz. Böylece bilgisayarınızdan herhangi bir tarayıcı kullanarak netflix sitesine girerek film dizi izleyebilirsiniz.

Bluethooth hdmi görüntü aktarma cihazları ile telefon veya tablet ekranını tv ye aktarmak da mümkündür. Bazı kullanıcılar bu yöntemin telefon ve tablet şarjını çabuk bitirdiğinden ve görüntüde donma olmasından dolayı çok tercih etmemektedirler.

Akıllı tv cihazları ve akıllı ev ürünleri ile bilgi almak için iletişim sayfasından veya online destek sisteminden bizlere ulaşabilirsiniz.

Paylaş: