Bağ Evlerinde Güneş Paneli Sistemi Kurmak – Solar Panel Maliyet

Bağ evlerinde ve şehirden uzak yerlerde genelde maliyetli olduğu için elektrik şebekesi bulunmamaktadır. Bu tür bağ evlerinde elektrik sağlamak için jeneratör kullanmak hem kurulum hem yakıt maliyetinden dolayı çok masraflı olmaktadır. Bu yüzden en uygun ve maliyeti düşük çözüm güneş paneli sistemi kullanmaktır.

Bağ evinde kullanılacak olan aydınlatma, buz dolabı gibi elektrikli cihazların sayısı ve gücüne göre bir sistem belirlemek çok önemlidir. Kullanılacak elektrik aletlerin gücü yanlış hesaplanırsa maliyeti düşürmek yerine tam tersi kurulan sistem yetersiz kalıp saatlerce evin elektriği kesilebilir. Veya kullanılacak güçten çok daha fazla güç üreten bir güneş paneli sistemi kurulursa bu seferde kurulum maliyeti gereksiz yere yükselmiş olacaktır.

Bu ürünü https://www.solarkutu.com/ sitesinden satın alabilirsiniz.
Bilgi için 05425014504 nolu numaradan bilgi alabilirsiniz.
mppt şarj kontrol
dc dc akü şarj cihazı

Bağ evlerinde ve kırsal arazilerde güneş paneli kullanmak uzun vadede en iyi çözümdür. Yerli üretim olan solar panel şarj cihazlarımız garantili ve kaliteli ürünlerdir. Bunun yanı sıra düşük güç tüketen elektrikli aletleriniz ve aydınlatmalarınız için solar kutu isimli hazır paket sistemler kullanarak hem maliyeti düşürmüş hemde kurulum için uğraşmamış olursunuz. Solar kutu ürünlerimiz solar jeneratör gibi çalışarak hem 12 volt dc hemde 220v ac gibi ev elektriğinde kullanılan tüm cihazları çalıştırmanızı sağlayacaktır.

etiketler: bağ evi solar paneli, bağ evi güneş paneli, bağ evi elektrik, bağ için solar panel, arazi için güneş paneli

Paylaş: