Bebek – Çocuk Bakımı Akıllı Ev Cihazlarında Amazon Alexa

Eskiden ebeveynler geceyarısı çocuk bezi veya başka bişey için markete gitmek zorunda kalıyordu.. Yeni ebeveynlerin Amazon Alexa asistanı, bebek bezleri ve diğer çocuk bakım ürünleri siparişi vermek için daha çok kullandıklarını öğrenmek çok şaşırtıcı olmayacaktır. Böylece Amazon, bebeklerin kendi Alexa uygulama programlama arayüzlerine sahip olma zamanının geldiğine karar verdi, çünkü özel bir dijital asistan API’niz olmadıkça, popülasyonun uygun bir bölümü değilsiniz.

Geliştiriciler, Amazon’un mevcut Echo hattına ek olarak, çocuk bakımı odaklı cihazlar ve şirketin ses yardımcısını kullanan mobil uygulamalar için özel beceriler yaratabilir. Ve yapay zekayı içeren birçok yeni teknoloji ürünün yaptığı gibi belirsiz bir distopya gibi görünmesine rağmen, son derece yararlı geliyor. Bir an için, çocuk bakım ürünleri ve yazılımları için ahizesiz ses kontrolünün, yeni doğmuş bir bebeğe bakmaya çalışan anne babalar için yarım düzine başka bir görevi yerine getirirken oyun değiştiren bir yardımcı olabileceğini düşünün.

Amazon Alexa nın yeni cihazı ile cocuğunuzun bezini ne zaman değiştirdiğinizi veya bebek mamasını ne kadar ve hangisinden koyacağınızı sesli uyarılar ile öğrenebilirsiniz. Amazon’da bir mühendis olan June Lee bir blog yazısında “Bebek Etkinlik Beceri API’sı ile, Alexa becerilerini geliştirebilir ve müşterilerinizin etkinlik bilgilerini yalnızca seslerini kullanarak kolayca kaydetmelerini ve sorgulamalarını sağlayabilirsiniz” diye yazıyor . “Ses, hizmetinizin erişilebilirliğini artıran güçlü bir araçtır. Tutarlı girdilerin artmasına yardımcı olabilir ve hizmetinizi daha değerli hale getirebilir, müşterilerin kullanımlarını ve satın almalarını artırabilir. ”

https://www.theverge.com/2019/2/5/18212820/amazon-alexa-baby-skill-activity-api-childcare-smart-dome-developer-tools

etiketler: amazon alexa nedir amazon alexa fiyat amazon alexa apk amazon alexa app amazon alexa turkey amazon alexa ekşi amazon alexa turkish amazon alexa türkçe amazon alexa satın al amazon alexa echo amazon alexa account amazon alexa api amazon lexa app ios amazon alexa apk downloa amazon alexa app türkiye amazon alexa android app amazon alexa app download an mazon alexa the amazon alexa app the amazon alexa fund the amazon alexa commercial amazon and alexa news spotify a


Paylaş: