Hitachi Klima Uzaktan Kontrol – Telefon ve İnternetten

Akıllı IR kontrol cihazı ile Hitachi klimanızı yönetebilirsiniz. Hitachi Klimanızın sıcaklığını artırıp azaltabilir veya fan hızını artırıp düşürebilirsiniz. Akıllı telefon uygulaması ile kontrol edilebilen USLU wifi klima kontrol cihazı akıllı olmayan tüm klimaları akıllı klimaya dönüştürür. IR akıllı klima kontrol cihazı veya akıllı priz cihazlarını aşağıdaki linkten inceleyebilirsiniz.

Akıllı IR Klima Cihazı ile Kumanda

Akıllı klima cihazını kapı sensörü gibi cihazlarla birlikte kullanarak kapı açıldığında klimanın otomatik durmasını sağlayabilirsiniz. Veya kapı kapandığında akıllı ampüllerin yanması ve klimanın çalışması gibi bir senaryo da oluşturabilirsiniz.

Cep telefonu uygulaması ile çok pratik ve rahat bir kullanımı vardır. Konuma göre çalıştırma özelliği sayesinde siz eve geldiğinizde veya evden ayrıldığınızda salon tipi klima gibi cihazlarınızın çalışmasını sağlayabilirsiniz.

IR akıllı kumanda cihazı (Smart IR controller) ile Hitachi klimanızın klima kumandası ile yapabildiğiniz tüm işlemleri cep telefonu ile yapmış olursunuz. Hitachi klima fan hızı artırıp azaltma, soğutma modu seçimi, ısıtma modu seçimi, sıcaklık ayar noktası belirleme gibi tüm işlemleri yapabilirsiniz. Ayrıca zaman ayarı yaparak haftanın belirli günleri ve saatlerinde klimanın otomatik çalışması veya durmasını sağlayabilirsiniz. Ayrıca zaman ayarı yaparak sıcaklık ayarını değiştirebilirsiniz.

AKILLI PRİZ ile Klima KONTROL

Hitachi marka klimayı akıllı prize bağladığınız zaman evde yada ofiste olmasanız da cep telefonunuz ile anında salon tipi klimayı açıp kapatabilirsiniz. Örneğin: Siz Antalya’dayken cep telefonunuz ile İzmir’deki Hitachi klimayı çalıştırıp durdurabilirsiniz. Zaman ayarlama özelliği sayesinde planlı olarak Hitachi klimayı çalıştırmak da mümkün. Hitachi klimayı internetten kontrol edebilmek için en ucuz yol akıllı priz kullanmaktır. En kullanışlı akıllı prizler ise wifi akıllı prizlerdir.

Uslu akıllı priz diğer prizlerden farklı olarak Hitachi klima gibi üzerine bağladığınız cihazın ne kadar elektrik tükettiğini size gösterir. Bunun yanında akım ve güç kısıtlama özelliği sayesinde elektrikli Hitachi klimanın belirli bir güç tüketimini geçmesini de önleyebilmektedir. İstediğiniz akım veya güç sınırına ulaştığında Hitachi klima otomatik olarak kapanabilir. Hitachi klimayı gibi herhangi bir cihazınıza aşırı akım koruması uygulamak istiyorsanız akım korumalı wifi akıllı priz tam aradığınız çözüm olacaktır.

etiketler: Hitachi , uzaktan kontrol, uzaktan çalıştırma, internetten çalıştırma, telefondan çalıştırma, elektrik açıp kapatma, akıllı ev, akıllı Hitachi klima, akıllı ev, akıllı iş yeri, akıllı ofis, akıllı kumanda, smart home

Paylaş: