İnverter Klima Uzaktan Çalıştırma Durdurma – İnternetten Telefondan

Akıllı telefon uygulaması ile kontrol edilebilen USLU wifi klima kontrol cihazı akıllı olmayan tüm klimaları akıllı klimaya dönüştürür. Akıllı IR kontrol cihazı ile inverter klimanızı yönetebilirsiniz. İnverter Klimanızın sıcaklığını artırıp azaltabilir veya fan hızını artırıp düşürebilirsiniz. IR akıllı klima kontrol cihazı veya akıllı priz cihazlarını aşağıdaki linkten inceleyebilirsiniz.

Akıllı IR Klima Cihazı ile İnverter Klima Kumanda

IR akıllı kumanda cihazı ile inverter klimanızın klima kumandası ile yapabildiğiniz tüm işlemleri cep telefonu ile yapmış olursunuz. İnverter klima fan hızı artırıp azaltma, soğutma modu seçimi, ısıtma modu seçimi, sıcaklık ayar noktası belirleme gibi tüm işlemleri yapabilirsiniz. Ayrıca zaman ayarı yaparak haftanın belirli günleri ve saatlerinde inverter klimanın otomatik çalışması veya durmasınız sağlayabilirsiniz. Ayrıca zaman ayarı yaparak sıcaklık ayarını değiştirebilirsiniz.

Akıllı klima cihazını kapı sensörü gibi cihazlarla birlikte kullanarak kapı açıldığında klimanın otomatik durmasını sağlayabilirsiniz. Veya kapı kapandığında akıllı ampüllerin yanması ve klimanın çalışması gibi bir senaryo da oluşturabilirsiniz.

Cep telefonu uygulaması ile çok pratik ve rahat bir kullanımı vardır. Konuma göre çalıştırma özelliği sayesinde siz eve geldiğinizde veya evden ayrıldığınızda salon tipi klima gibi cihazlarınızın çalışmasını sağlayabilirsiniz.

AKILLI PRİZ ile İnverter Klima KONTROL

İnverter klimayı akıllı prize bağladığınız zaman evde yada ofiste olmasanız da cep telefonunuz ile anında salon tipi klimayı açıp kapatabilirsiniz. Örneğin: Siz Antalya’dayken cep telefonunuz ile İzmir’deki inverter klimayı çalıştırıp durdurabilirsiniz. Zaman ayarlama özelliği sayesinde planlı olarak inverter klimayı çalıştırmak da mümkün. İnverter klimayı internetten kontrol edebilmek için en ucuz yol akıllı priz kullanmaktır. En kullanışlı akıllı prizler ise wifi akıllı prizlerdir.

Uslu akıllı priz diğer prizlerden farklı olarak inverter klima gibi üzerine bağladığınız cihazın ne kadar elektrik tükettiğini size gösterir. Bunun yanında akım ve güç kısıtlama özelliği sayesinde elektrikli
İnverter klimanın belirli bir güç tüketimini geçmesini de önleyebilmektedir. İstediğiniz akım veya güç sınırına ulaştığında İnverter klima otomatik olarak kapanabilir. İnverter klimayı gibi herhangi bir cihazınıza aşırı akım koruması uygulamak istiyorsanız akım korumalı wifi akıllı priz tam aradığınız çözüm olacaktır.

etiketler: uzaktan kontrol, uzaktan çalıştırma, internetten çalıştırma, smart home, nesnelerin interneti, iot, telefondan çalıştırma, elektrik açıp kapatma, akıllı ev, akıllı inverter klima, akıllı ev, akıllı iş yeri, akıllı ofis, akıllı kumanda, air conditioner, kumanda

Tüm akıllı ev ürünlerimiz

Paylaş: