Kapı Otomatiği Cep Telefonu ile Açmak

Kapılarda kullanılan elektrikli kilit sistemi (kapı otomatı) cep telefonu ve internet üzerinden uzaktan açmak mümkündür. Genelde 12 volt ile çalışan bu elektrikli kapı kilitlerini akıllı röle kullanarak uzaktan yönetmek mümkündür. Oldukça uygun maliyete kapınızı cep telefonundan tek tuşla evde olmasanız bile açmanız mümkün.

Aşağıda bulunan kendi markamız USLU ve yabancı marka Sonoff akıllı rölelerden birini tercih ederek cep telefonu uygulaması üzerinden kapı otomatiğini açmak mümkündür.

Uslu wifi akıllı röle girişine 220 volt faz ve nötr bağladıktan sonra çıkış tarafını kapı otomatiğine bağlamanız gerekmektedir. Daha sonra akıllı röleyi wifi ile internete bağlayabilir veya kısa mesafe kullanacaksanız wifi ihtiyaç duymadan da kullanabilirsiniz. Kapı açması için bir çok kişiye izin vermek istiyorsanız uygulama üzerinden cihaz paylaşımı yapabilirsiniz. Kapı otomatiğini cep telefonu üzerinden açmak isteyen kişilerin Uslu uygulamasını indirmesi yeterlidir. Daha sonra cihazı telefonuna ilk ekleyen kişi tek tuşla birden çok kişinin telefonuna akıllı röle cihazını paylaşabilir. Böylece binada yaşayan herkes akıllı röleyi ve dolayısıyla kapı otomatiğini cep telefonu üzerinden açma imkanına sahip olacaktır.

Elektrikli tirajlı kapı kilitlerini, apartman kapı otomatiği, bina elektrikli kilit sistemi uzaktan açma yapmak için teknik bilgiye ihtiyaç duyarsanız bizlere ulaşabilirsiniz.

Anahtar kelimeler: elektrikli butonlu tiraj kilit, 220 volt kilit, 12 volt kilit, kapı otomatı, kapı otomatiği, kale kilit, akıllı kapı kiliti, akıllı kapı otomatı, anahtar, akıllı sistemler. Kapı otomatı çalıştırma, kapı otomatı uzaktan çalıştır, telefonla kapı kiliti açma, internetten kapı kontrol, otomat kiliti, otomat bağlama, kapı otomatı ayarı, kapı otomatı bağlantı şekli, kapı otomatı arızası, kapı otomatiği ayarı, akıllı röle, elektrik açma kapaması, kapı otomatiği bobini, kapı otomatı devresi, kapı otomatiği düğmesi. Kapı otomatiği el sensörü, kapı otomatiği fiyatları, kapı otomatiği fotosel, kapı otomatiği göbeği, kapı otomatiği, kapı otomatı trafosu. Akıllı ev kiliti, akıllı bina otomasyonu, iş yeri kiliti uzaktan açma, dükkan kapı otomatiği, akıllı kilit sistemi, uslu akıllı kapı otomatı, kale elektrikli akıllı kilit. En ucuz akıllı kapı otomatiği.

Paylaş: