Klima BTU Çeşitleri

Klimaların soğutma kapasitelerini belirtmek için genelde btu terimi kullanılmaktadır. Klimalarda btu büyüdükçe soğutma kapasitesi büyür küçüldükçe küçülür. Piyasada genelde kullanılan btu tipleri:

5000 BTU Klima

6000 BTU Klima

7000 BTU Klima

9000 BTU Klima (En sık kullanılan klima türü)

12000 BTU Klima (Sık kullanılanlardan)

15000 BTU Klima

18000 BTU Klima

21000 BTU Klima

Klimanızı uzaktan telefon ile kontrol etmek için akıllı klima kontrol cihazımızı inceleyebilirsiniz. Cep telefonundan tek tuşa basarak siz işyerinizdeyken evdeki klimanızı kapatabilir veya açabilirsiniz. Ayrıca klimanın derecesini azaltıp yükseltebilir veya fan hızını değiştirebilirsiniz. Klimanın normal kumandası ile yaptığınız çoğu işlemi Uslu akıllı klima kontrol cihazı ile yapmanız mümkündür. Cihazın kurulumu çok kolaydır. Aşağıdaki video dan akıllı klima cihazının nasıl kurulduğu ve kullanıldığını izleyebilirsiniz. Sesli ev asistanları ile de kullanılabilen klima uzaktan kontrol cihazı evinizi akıllı hale getirmenizi sağlar.

Hemen her marka klima ile uyumlu olan akıllı klima kontrol cihazı ile başka şehirde olsanız bile cep telefonuzdan klimanızı kontrol edebilirsiniz.

Diğer akıllı ev ürünleri ile ilgili soru sormak için canlı destek hattımızdan veya iletişim sayfasından lütfen bizlere ulaşınız.
9000 Btu Klima s
lKaç Watt? Kaç kw?

12000 Btu Klima Kaç Watt? Kaç kw? – Uslu Akıllı Ev Teknolojileri

etiketler: klima btu çeşitleri, klima btu türleri, klima butusu, klima kapasitesi, klima türleri, klima kontrol, klima kumandası, klimacı, btu gücü klima, klimalar

Paylaş: