Neon LED Tabela Çanakkale

İç mekan ve dış mekan olacak şekilde istediğiniz boyutta istediğiniz renklerde ve istediğiniz uzunluktaki yazılarda üretim yapabilmekteyiz. Fiyatlarımız neon tabela özelliklerine göre değişmektedir. Size özel yapılacak tasarım için ön fiyat alabilirsiniz. Örnek ürün fiyatı ile karşılaştırma yapabilirsiniz.

Çanakkale ili için profesyonel üretim neon led tabela satın almak için 05013565097 numaralı telefondan bizlere ulaşabilirsiniz. İstediğiniz ölçülerde ve renklerde neon ışıklı tabela üretimi yapabilmekteyiz. Lazer kesim metal kasalı tabela ile iş yerinize şık bir görünüm katabilirsiniz. Su geçirmez özellikte tabela ışıklandırmasını tercih edebilirsiniz. Örnek ürün görseli aşağıdadır. Detaylar için iletişim numaramızdan arayabilirsiniz.

Tabela üzerine yazılacak yazıları istediğiniz gibi seçebilirsiniz. Metal saç lazer kesim ile kesildikten sonra profosyonel metal boyası ile boyanmaktadır. Daha sonra renkli neon ledler ile üzerine yazılar yazılmaktadır. Ürünlerimiz 2 yıl garantilidir. Siparişinizi verdikten sonra 3 gün içerisinde siparişiniz üretilir ve ücretsiz kargo ile size ulaştırılır. Paket içerisine elektrik kablosu ve adaptör dahildir. Tabelanızı yerine monte edip fişe takmanız yeterlidir.

Çanakkale NEON LED TABELA

Çanakkale şehrinde dükkan, ofis, iş yeri, kurum ve özel projeleriniz için mühendislik üretimi Neon ışıklarla yapılmış uygun fiyatlı çözümlerimizi deneyebilirsiniz. Çanakkale şehrinin merkez ve tüm ilçelerini kargo ücretsiz şekilde gönderim yapmaktayız. Türkiye’nin tüm illerine Ankara’dan ücretsiz kargo ile gönderim yapmaktayız.

Neon şerit ledler ile oluşturulan neon aydınlatmalı tabelaya lazer kesim ile şirket logonuzu ekliyoruz ve şirket, dükkan isminizi tabelaya yazıyoruz. Neon tabelalar neon şerit ledler ile yapıldığı için elektrik tüketimi oldukça düşüktür.

50x150cm neon tabela örneği
neon tabela fiyat
neon tabela fiyat
Duvara monte neon led tabela

Anahtar kelimeler: Çanakkale Hukuk bürosu, retorant, kafe, döner, fitness, dükkan, özel okul, lokanta, kırtasiye, ofis, büro, mağaza, market, telefon, büfe, logo, amblem, ışıklı yazı, bar, pub, fast food, oyun, playstation. Çanakkale neon tabela yapımı. Led ışıklı tabela Çanakkale merkez. Dekoratif led duvar yazıları. Tabela aydınlatması. ev içi. termoform. appcity, internet kafe, kişiye özel, nedir, yapımı, online fiyatı, reklamcılık, iç mekan, dış mekan, fiyat hesaplama, sahibinden, tasarım. Çanakkale neon tabela yaptırma. Neon tabela avantajları, Çanakkale neon tabela fiyatları, düğün salonu. appcity. elektrik tüketimi. Neon led tabela tarfosu. Adaptör. Retro

Paylaş: