Neon LED Tabela Erzincan

Erzincan ili için profesyonel üretim neon led tabela satın almak için 05013565097 numaralı telefondan bizlere ulaşabilirsiniz. İstediğiniz ölçülerde ve renklerde neon ışıklı tabela üretimi yapabilmekteyiz. Lazer kesim metal kasalı tabela ile iş yerinize şık bir görünüm katabilirsiniz. Su geçirmez özellikte tabela ışıklandırmasını tercih edebilirsiniz. Örnek ürün görseli aşağıdadır. Detaylar için iletişim numaramızdan arayabilirsiniz.

İç mekan ve dış mekan olacak şekilde istediğiniz boyutta istediğiniz renklerde ve istediğiniz uzunluktaki yazılarda üretim yapabilmekteyiz. Fiyatlarımız neon tabela özelliklerine göre değişmektedir. Size özel yapılacak tasarım için ön fiyat alabilirsiniz. Örnek ürün fiyatı ile karşılaştırma yapabilirsiniz.

Tabela üzerine yazılacak yazıları istediğiniz gibi seçebilirsiniz. Metal saç lazer kesim ile kesildikten sonra profosyonel metal boyası ile boyanmaktadır. Daha sonra renkli neon ledler ile üzerine yazılar yazılmaktadır. Ürünlerimiz 2 yıl garantilidir. Siparişinizi verdikten sonra 3 gün içerisinde siparişiniz üretilir ve ücretsiz kargo ile size ulaştırılır. Paket içerisine elektrik kablosu ve adaptör dahildir. Tabelanızı yerine monte edip fişe takmanız yeterlidir.

Erzincan NEON LED TABELA

Erzincan şehrinde dükkan, ofis, iş yeri, kurum ve özel projeleriniz için mühendislik üretimi Neon ışıklarla yapılmış uygun fiyatlı çözümlerimizi deneyebilirsiniz. Erzincan şehrinin merkez ve tüm ilçelerini kargo ücretsiz şekilde gönderim yapmaktayız. Türkiye’nin tüm illerine Ankara’dan ücretsiz kargo ile gönderim yapmaktayız.

Neon şerit ledler ile oluşturulan neon aydınlatmalı tabelaya lazer kesim ile şirket logonuzu ekliyoruz ve şirket, dükkan isminizi tabelaya yazıyoruz. Neon tabelalar neon şerit ledler ile yapıldığı için elektrik tüketimi oldukça düşüktür.

50x150cm neon tabela örneği
neon tabela fiyat
neon tabela fiyat

Anahtar kelimeler: Erzincan Hukuk bürosu, retorant, kafe, döner, fitness, dükkan, özel okul, lokanta, kırtasiye, ofis, büro, mağaza, market, telefon, büfe, logo, amblem, ışıklı yazı, bar, pub, fast food, oyun, playstation. Erzincan neon tabela yapımı. Led ışıklı tabela Erzincan merkez. Dekoratif led duvar yazıları. Tabela aydınlatması. ev içi. termoform. appcity, internet kafe, kişiye özel, nedir, yapımı, online fiyatı, reklamcılık, iç mekan, dış mekan, fiyat hesaplama, sahibinden, tasarım. Erzincan neon tabela yaptırma. Neon tabela avantajları, Erzincan neon tabela fiyatları, düğün salonu. appcity. elektrik tüketimi. Neon led tabela tarfosu. Adaptör. Retro

Paylaş: