Philips Klima Uzaktan Kontrol – Telefon ve İnternetten

Akıllı wifi IR kontrol cihazı ile Philips klimanızı yönetebilirsiniz. Philips Klimanızın sıcaklığını artırıp azaltabilir veya fan hızını artırıp düşürebilirsiniz. Akıllı telefon uygulaması ile kontrol edilebilen USLU wifi klima kontrol cihazı akıllı olmayan tüm klimaları akıllı klimaya dönüştürür. IR akıllı klima kontrol cihazı veya akıllı priz cihazlarını aşağıdaki linkten inceleyebilirsiniz.

Akıllı IR Klima Cihazı ile Kumanda

Cep telefonu uygulaması ile çok pratik ve rahat bir kullanımı vardır. Konuma göre çalıştırma özelliği sayesinde siz eve geldiğinizde veya evden ayrıldığınızda salon tipi klima gibi cihazlarınızın çalışmasını sağlayabilirsiniz.

Akıllı klima cihazını kapı sensörü gibi cihazlarla birlikte kullanarak kapı açıldığında klimanın otomatik durmasını sağlayabilirsiniz. Veya kapı kapandığında akıllı ampüllerin yanması ve klimanın çalışması gibi bir senaryo da oluşturabilirsiniz.

IR akıllı kumanda cihazı ile Philips klimanızın klima kumandası ile yapabildiğiniz tüm işlemleri cep telefonu ile yapmış olursunuz. Philips klima fan hızı artırıp azaltma, soğutma modu seçimi, ısıtma modu seçimi, sıcaklık ayar noktası belirleme gibi tüm işlemleri yapabilirsiniz. Ayrıca zaman ayarı yaparak haftanın belirli günleri ve saatlerinde Philips klimanın otomatik çalışması veya durmasınız sağlayabilirsiniz. Ayrıca zaman ayarı yaparak sıcaklık ayarını değiştirebilirsiniz.

AKILLI PRİZ ile KONTROL

Uslu akıllı priz diğer prizlerden farklı olarak Philips klima gibi üzerine bağladığınız cihazın ne kadar elektrik tükettiğini size gösterir. Bunun yanında akım ve güç kısıtlama özelliği sayesinde elektrikli
Philips klimanın belirli bir güç tüketimini geçmesini de önleyebilmektedir. İstediğiniz akım veya güç sınırına ulaştığında Philips klima otomatik olarak kapanabilir. Philips klimayı gibi herhangi bir cihazınıza aşırı akım koruması uygulamak istiyorsanız akım korumalı wifi akıllı priz tam aradığınız çözüm olacaktır.

Philips marka klimayı akıllı prize bağladığınız zaman evde yada ofiste olmasanız da cep telefonunuz ile anında salon tipi klimayı açıp kapatabilirsiniz. Örneğin: Siz Antalya’dayken cep telefonunuz ile İzmir’deki Philips klimayı çalıştırıp durdurabilirsiniz. Zaman ayarlama özelliği sayesinde planlı olarak Philips klimayı çalıştırmak da mümkün. Philips klimayı internetten kontrol edebilmek için en ucuz yol akıllı priz kullanmaktır. En kullanışlı akıllı prizler ise wifi akıllı prizlerdir.

etiketler: Philips , uzaktan kontrol, uzaktan çalıştırma, internetten çalıştırma, telefondan çalıştırma, elektrik açıp kapatma, akıllı ev, akıllı Philips klima, akıllı ev, akıllı iş yeri, akıllı ofis, akıllı kumanda, kumanda

Paylaş: