Salon Tipi Klima Uzaktan Kontrol – Telefondan Açma – Kapama


Bir salon tipi klimayı uzaktan çalıştırmak için internetten kontrol edilebilen bir akıllı prize bağlı olması gerekmektedir. Bu akıllı priz wifi veya bluethooth yolu ile internete bağlanarak kullanıcının cep telefonundan kontrol edilebilir. Akıllı telefon uygulaması ile telefonunuzda tek tuşa basarak salon tipi klimayı çalıştırabilirsiniz.

Salon tipi klimalar 380 volt üç faz elektrik ile çalıştığı için bu cihazlara çalıştırmak için kontaktör gerekebilir. En ucuz ve en etkili çözüm için canlı destek hattımızdan bize danışabilirsiniz.

Akıllı IR kontrol cihazı ile klimanızı yönetebilirsiniz. Klimanızın sıcaklığını artırıp azaltabilir veya fan hızını artırıp düşürebilirsiniz. Akıllı telefon uygulaması ile kontrol edilebilen USLU wifi klima kontrol cihazı akıllı olmayan tüm klimaları akıllı klimaya dönüştürür. IR akıllı klima kontrol cihazı veya akıllı priz cihazlarını yukarıdaki linkten inceleyebilirsiniz.

Salon tipi klimayı akıllı prize bağladığınız zaman evde yada ofiste olmasanız da cep telefonunuz ile anında salon tipi klimayı açıp kapatabilirsiniz. Örneğin: Siz Antalya’dayken cep telefonunuz ile İzmir’deki salon tipi klimayı çalıştırıp durdurabilirsiniz. Zaman ayarlama özelliği sayesinde planlı olarak salon tipi klimayı çalıştırmak da mümkün. Salon tipi klimayı internetten kontrol edebilmek için en ucuz yol akıllı priz kullanmaktır. En kullanışlı akıllı prizler ise wifi akıllı prizlerdir.

Cep telefonu uygulaması ile çok pratik ve rahat bir kullanımı vardır. Konuma göre çalıştırma özelliği sayesinde siz eve geldiğinizde veya evden ayrıldığınızda salon tipi klima gibi cihazlarınızın çalışmasını sağlayabilirsiniz.

Uslu akıllı priz diğer prizlerden farklı olarak salon tipi klima gibi üzerine bağladığınız cihazın ne kadar elektrik tükettiğini size gösterir. Bunun yanında akım ve güç kısıtlama özelliği sayesinde elektrikli
salon tipi klimanın belirli bir güç tüketimini geçmesini de önleyebilmektedir. İstediğiniz akım veya güç sınırına ulaştığında salon tipi klima otomatik olarak kapanabilir. Salon tipi klimayı gibi herhangi bir cihazınıza aşırı akım koruması uygulamak istiyorsanız akım korumalı wifi akıllı priz tam aradığınız çözüm olacaktır.

Akıllı prizi normal bir prize taktığınızda üzerine herhangi elektrikli bir aletin fişini bağladığınız zaman o fişi bağladığınız cihazı uzaktan kontrol edebilirsiniz. Akıllı prizler içerisindeki elektronik kart sayesinde wifi özelliği ile akıllı priz internete bağlanır ve cep telefonu uygulamanızdan yönetilmesini sağlar.

etiketler: uzaktan kontrol, uzaktan çalıştırma, internetten çalıştırma, telefondan çalıştırma, elektrik açıp kapatma, akıllı ev, akıllı salon tipi klima, akıllı ev, akıllı iş yeri, akıllı ofis

Paylaş: