Seyyar Satıcılar için Güneş Paneli – Solar Panel

Seyyar satıcılar özellikle akşam vakitlerinde aydınlatma ve buz dolapları için elektrik enerjisinde sıkıntı yaşayabilmektedir. Güneş paneli kullanarak aydınlatma, buz dolabı ve diğer elektrikli cihazları için elektriği sağlamak maliyet ve kullanışlılık için en uygun olanıdır.

Benzin veya dizel jeneratör kullanmak kurulum ve kullanım için özellikle uzun vadede solar güneş panellerine göre daha maliyetli bir çözümdür. Güneş panelleri artan benzin mazot fiyatlarından etkilemez. Güneşin olduğu her yerde ve zamanda üretim yapar. O yüzden köfteci, kebapçı, çiğ köfteci, tatlıcı ve sebzeci gibi seyyar satış yapan aralara sahip satıcılar için güneş paneli en uygun çözüm olacaktır.

Kurulacak sisteme göre solar panel sistem maliyeti değişkenlik göstermektedir. Elektrik tüketimi fazla olan ve özellikle gece çalışacak olan satıcılar için gece enerji ihtiyacını karşılayacak akü sistemleri gerektiğinden maliyet biraz artabilmektedir. Bunun haricinde sadece gündüz çalışanlar veya sadece geceleri aydınlatma için kullanacak olanlar için maliyet gayet uygun olabilmektedir. Şu unutulmamalıdır ki hangi şartlarda olursa olsun uzun vadede güneş paneli sistemi kullanarak elektrik sağlamak en uygun çözümdür. En uygun sistemi belirlemek için canlı destek hattından bize anlık mesaj atabilir veya iletişim kısmındaki numaradan ulaşabilirsiniz.

Solar kutu sistemleri içerisinde güneş paneli, şarj cihazı, aküsü ve inverteri bulunan hazır paket sistemlerdir. Bu hazır paket solar kutular tak çalıştır özelliğinde kolay kurulum ve kullanıma sahip olduğu için teknik bilgisi olmayanlar için dahi pratik bir çözümdür. Solar jeneratör olarak da isimlendirilen solar kutu sistemleri sadece seyyar satıcılar için değil kampılar ve bağ bahçe evleri olanlar içinde en uygun çözümdür. Uzun vadede kurulum maliyetini amorti eden bu sistemler bir süre sonra şebeke elektriğine ödenecek olan paraya oranla çok karlı bir sistem olmaktadır.

Aşağıda %100 yerli üretim olan solar kutu sistemlerini inceleyebilir veya teknik bilgi için haftanın 7 günü bize ücretsiz danışabilirsiniz. Garantili ve kaliteli yerli üretim solar kutu ve şarj sistemleri ile seyyar satıcı araçlarınıza sadece kurulum maliyetini ödeyerek ücretsiz elektrik sağlayabilirsiniz. Solar jeneratör – Solar Kutu Sistemleri

Paylaş: