Adım Takip Devresi Fiyatları

Adım takip sistemi fiyatları 350tl ile 1500tl arası değişmektedir. Basamak sayısı ve cihaz özelliklerine göre cihazın fiyatı artabilir. Cihazda zaman ayarı, gece gündüz sensörü varsa maliyet biraz yükselmektedir.

Detaylı bilgi almak ve sipariş için 05336199569 bu numaradan ulaşabilirsiniz.

Adım takip sistemi işçilik maliyeti elektrik ustasına göre ve kurulacak yerin durumuna göre değişebilir. Yaşadığınız şehirde bu sistemi kuracak ustalara ulaşmak için bizden yardım isteyebilirsiniz. Sistemi maliyeti sistemin işlevsel durumuna ve görsel etkisine kıyasla ucuzdur. Maliyeti düşürmek için daha ucuz şerit led daha ucuz bir led trafosu kullanılabilir. Adım takip cihazı sizin isteğinize göre tasarlandığı için maliyeti düşürmek için bazı ekstra özelliklerden vazgeçmeniz gerekecektir.

Özellikle villa, dubleks, tripleks gibi evlerde kullanılan sistem inşaaat maliyetine kıyasla çok düşük bir maliyettedir. Genellikle elektrik ustalarının bir iki günde kurduğu bu sistem uzun vadede çok ekonomik olacaktır. İş yerleri, kafeler, restorantlar ve iki katlı ofisler için çok şık bir görünüm sağlayan bu sistem aynı zaman bir dekorasyon ürünüdür. Müşterileriniz için etkileyici bir görünüm için bu sistemi kullanabilirsiniz.

Fiyat konusunda bilgi almak için bizlere telefon veya email ile ulaşmanız yeterlidir.

Paylaş: