Yürüyen Merdiven LED Işıkları

Yürüyen ışık veya adım takip sistemi olarak da bilinen akıllı merdiven aydınlatması son zamanlarda herkes tarafından bilinmekte ve tercih edilmektedir. Uslu Smart markası olarak üretilen tüm cihazlarımız profesyonel üretim cihazlarımız garantilidir. Işık sensörü, fotosel, radar sensörü gibi ekipmanlardan istediğinizi seçebilirsiniz. Klemensler soketlidir bu sayede kolayca kurulum yapılabilir. Ray montajlı muhafaza kutusu sayesinden sigorta kutularına takmak çok basittir. Detaylı bilgi almak için sitemizde yürüyen led cihaz sayfasını ziyaret edebilir veya videolarımızı izleyebilirsiniz. Yürüyen merdiven aydınlatma sistemi kurulumu için telefon ve whatsapp üzerinden ücretsiz teknik destek vermekteyiz.

Yürüyen merdiven led aydınlatma profesyonel ekibimiz tarafından yerli üretim yapılmaktadır. Yürüyen merdiven aydınlatma sistemleri üretim sonra sensörler ve şerit ledler ile detaylı test yapılarak gönderilmektedir.A

Akıllı merdiven aydınlatma, merdivenlerin daha kullanışlı ve güvenli hale getirilmesi için geliştirilen bir teknolojidir. Bu teknoloji, merdivenlerdeki sensörler yardımıyla insanların merdivenleri kullandıklarında aydınlatmanın otomatik olarak açılmasını sağlar. Böylece, insanlar merdivenden inip çıkarken güvenli bir şekilde hareket edebilirler ve merdivenlerdeki enerji tasarrufu sağlanır. İnsanlar karanlıkta yürürken yolunu bulmakta zorluk çekmez ve düşme tehlikesi de en aza indirilir.