Tavan için Animasyonlu Kayar Led Sistemi – Pixel Led

Tlf: +905013565097 bu numaraya whatsapptan mesaj atarak ürün hakkında teknik bilgi ve fiyat bilgisi alabilirsiniz. Evlerde genelde tavanda, duvarda veya ahşap panel içerisinde kullanılan kayar led sistemi lamba anahatarı ve sensörlü olarak açılıp kapanabilmektedir. 10 dan fazla animasyon seçeneği vardır. Animasyonların birinde animasyonu yaptıktan sonra sabit yandığı için oda aydınlatması olarak da kullanmak mümkündür. Ledleri çok sık olduğu için nokta nokta görünme durumu olmaz. Daha homojen bir görünüm sağlamaktadır.

Kurulum için sizin istediğiniz ölçülerde hazırlayacağımız ledin ucuna mini kontrol cihazını takmanız yeterlidir. Mini kontrol cihazı kablosuz olarak kumanda veya lamba anahtarından gelen aç kapa veya animasyon değiştir komutlarını havadan almaktadır. Bu sayede merkezi bir kontrol cihazı bırakıp oraya kablo çekmenize gerek yoktur. Kısacası lede enerji vermeniz yeterlidir. Ledin parlaklığı veya yanma hızı kumanda üzerinden ayarlanabilmektedir.

Genelde aluminyum led kanalı içerisine monte edilerek kullanılmaktadır. Led kanalı seçimini geniş veya ince olacak şekilde belirleyebilirsiniz. Pixel kayar led genişliği 11mm dir. Bu ölçüyü baz alarak led kanalı seçimi yapılabilir.

Evinize şık görünüm kayar led sistemini kullanmak için bize ulaşabilirsiniz. Pratik kurlumu ve dekoratif görünümü sayesinde kısa sürede son teknoloji bir aydınlatmaya sahip olabilirsiniz.

Mimari projelerinizde modern akıllı aydınlatma sistemlerini kullanmak için uslusmart.com sitemizi ziyaret edebilir veya instagram üzerinden örnek videolarımızı inceleyebilirsiniz.