Merdiven Otomatiği Uzaktan Kontrol

Akıllı merdiven aydınlatması sayesinde merdiven ışıklarını hem daha etkili hem de daha tasarruflu kullanabilmek için adım takip sistemi kullanabilirsiniz. Adım takip sisteminde bulunan harekete duyarlı sensörler hareket algıladığı zaman merdiven basamaklarını sırayla aydınlatmaktadır. Wifi özelliği sayesinde zaman ayarlamaları, parlaklık ayarlarlamaları gibi tüm ayarları yapabilirsiniz. Bunun haricinde ışıkları yukardan aşağı veya aşağıdan yukarı yakmak içinde telefonu kullanabilirsiniz.

Akıllı merdiven aydınlatmalarında daha şık göründüğü için genelde şerit led tercih edilmektedir. Basamaklara yerleştirilen şerit ledler yanıp sönerken yumuşak şekilde yanmaktadır. Gözü yormayan dimleme şeklindeki aydınlatma merdivene çıkan kişinin adımlarıyla senkronize olduğu için güvenliği şekilde merdiven iniş çıkışına imkan tanımaktadır.

Uslu smart akıllı merdiven aydınlatma cihazını incelemek veya satın almak için www.uslusmart.com sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Teknik ve satış ile ilgili sorularınız için canlı destek hattından bize ulaşabilirsiniz.