İADE VE DEĞİŞİMLER

İade prosedürü 

Uslu Smart Mağaza’dan satın almış olduğunuz ürünleri kullanılmamış olması ve ürünlerin üzerindeki tüm aksesuarların eksiksiz olması koşuluyla, 30 gün içerisinde faturanızla birlikte iade edebilirsiniz. 

Kampanya dahilinde satın alınan ürünlerin (1 Al 1 Bedava, 3 Al 2 Öde,2. ürüne %50 vb.) iadelerinde, kampanyadan yararlanılarak alınan  tüm ürünlerin iadesinin yapılması gerekmektedir.

İade işlemini yapmak için;

İade etmek istediğiniz ürün kodu ve iade nedeni ile birlikte eksiksiz olarak iletişim formu doldurunuz ve faturayı da gönderi paketinin içerisine yerleştiriniz.

• İade etmek istediğiniz ürünleri herhangi bir kargo ile iletişim sayfasında bulunan adresimize gönderebilirsiniz. Yapılan gönderilerin ücreti müşterimize aittir.

• İade işlemi için tarafımıza ulaşan ürün, yukarıda belirtilen iade şartlarına uygun olup olmadığı konusunda incelenecek olup, iadeye uygun olması durumunda işlem onaylanarak iadesi alınacaktır.


Geri ödeme

İadesi alınan ürününüzün tutarı (kargo hizmet bedeli hariç) 7 iş günü içerisinde ödeme yapmış olduğunuz hesap veya kredi kartınıza aktarılacaktır. 

Paylaş: