Adım Takip Sistemi Merdiven Ledi Konya

Merdiven aydınaltması için adım takip sistemli şerit led aydınlatma sistemini web sitemiz üzerinden inceleyebilir ve satın alabilirsiniz. Konya şehrinde adım takip sistemini kuracak elektrikçiler iletişim numarasını teknik ekibimize danışarak bulabilirsiniz. 05336199569 bu numaradan cihaz hakkında ve Konya’daki bayi veya teknik personeller hakkında bilgi alabilirsiniz. Adım takip sistemi hazır devresi basamak sayısı, gece gündüz sensörü, şerit led yanma zaman ayarı ve montaja göre fiyatı değişmektedir.

Konya akıllı merdiven sistemleri için ürünü yukarıda bulunan linkten satın alabilirsiniz. Konya dahil Türkiye’nin tüm illerine ürün kargolamaktayız. Kargo ücreti şirketimize aittir. Konya’ya ücretsiz kargo ile adım takip sistemini satın alabilirsiniz.

Evinize şık bir görünüm katan akıllı merdiven sistemi basamaklar için en güzel ve en kullanışlı aydınlatma yöntemidir. Aşağıdaki videodan sistemin nasıl çalıştığı görebilirsiniz. Özellikle villa ve dubleks tarzı evlerde merdiven boşluğunun aydınlatması tavana monte edilen ampüller ile verimli olmamaktadır. Bu tarz evlerde basamakları şerit led ile aydınlatmak ve sensörlü adım takip sistemi kullanmak daha verimli olacaktır. Konya ve ilçelerinde bağlantılı olduğumuz tecrübeli elektrikçiler ve firmalar ile irtibata geçerek ev ve işyerinize bu sistemi kurdurabilirsiniz.

Sistem hakkında detaylı bilgi ve sipariş için 0533619969 bu numaradan ulaşabilirsiniz. Adım takipli sistem profesyonel ekibimiz tarafından yerli üretim yapılmaktadır. Adım takip sistemleri üretim sonra sensörler ve şerit ledler ile detaylı test yapılarak gönderilmektedir. Akıllı sistem içerisinde elektrik korumaları yapılmaktadır. Güvenle adım takip sisteminizi kullanabilirsiniz. Radarlı, fotoselli akıllı merdiven aydınlatma sistemi. Hareket sensörlü merdiven ledleri. PIR sensör, LDR, arduino

Anahtar kelimeler: Konya adım takip sistemi, Konya ilçeleri akıllı merdiven devresi, Konya merdiven aydınlatma, Konya adım takip lamba sistemi, Konya ili merdiven aydınlatması

Paylaş:
Bir cevap yazın