Adım Takip Sistemi Merdiven Ledi Tekirdağ

Sistem hakkında detaylı bilgi ve sipariş için 05013565097 bu numaradan ulaşabilirsiniz. Adım takipli sistem profesyonel ekibimiz tarafından yerli üretim yapılmaktadır. Adım takip sistemleri üretim sonra sensörler ve şerit ledler ile detaylı test yapılarak gönderilmektedir. Akıllı sistem içerisinde elektrik korumaları yapılmaktadır. Güvenle adım takip sisteminizi kullanabilirsiniz. Radarlı, fotoselli akıllı merdiven aydınlatma sistemi. Hareket sensörlü merdiven ledleri. PIR sensör, LDR, arduino

Sistem işçilik maliyetleri binaya göre ve ustalara göre değişmektedir. Detaylı bilgi almak için lütfen bize ulaşınız.

Anahtar kelimeler: Tekirdağ adım takip sistemi, Tekirdağ ilçeleri akıllı merdiven devresi, Tekirdağ merdiven aydınlatma, Tekirdağ adım takip lamba sistemi, Tekirdağ ili merdiven aydınlatması, transistör, röle, zaman rölesi, Tekirdağ merkez

Tekirdağ akıllı merdiven sistemleri için ürünü yukarıda bulunan linkten satın alabilirsiniz. Tekirdağ dahil Türkiye’nin tüm illerine ürün kargolamaktayız. Kargo ücreti şirketimize aittir. Tekirdağ’a ücretsiz kargo ile adım takip sistemini satın alabilirsiniz. Profosyonel ekip tarafından üretilen cihazlarımız 2 yıl garantilidir.

Merdiven aydınlatması için adım takip sistemli şerit led aydınlatma sistemini web sitemiz üzerinden inceleyebilir ve satın alabilirsiniz. Tekirdağ şehrinde adım takip sistemini kuracak elektrikçiler iletişim numarasını teknik ekibimize danışarak bulabilirsiniz. 05013565097 bu numaradan cihaz hakkında ve Tekirdağ’daki bayi veya teknik personeller hakkında bilgi alabilirsiniz. Adım takip sistemi hazır devresi basamak sayısı, gece gündüz sensörü, şerit led yanma zaman ayarı ve montaja göre fiyatı değişmektedir.

Evinize şık bir görünüm katan akıllı merdiven sistemi basamaklar için en güzel ve en kullanışlı aydınlatma yöntemidir. Aşağıdaki videodan sistemin nasıl çalıştığı görebilirsiniz. Özellikle villa ve dubleks tarzı evlerde merdiven boşluğunun aydınlatması tavana monte edilen ampüller ile verimli olmamaktadır. Bu tarz evlerde basamakları şerit led ile aydınlatmak ve sensörlü adım takip sistemi kullanmak daha verimli olacaktır. Tekirdağ ve ilçelerinde bağlantılı olduğumuz tecrübeli elektrikçiler ve firmalar ile irtibata geçerek ev ve işyerinize bu sistemi kurdurabilirsiniz.