Adım Takip Sistemli Merdiven Led Aydinlatma Fiyatları

Adım takip sistemi fiyatları satıcıya ve cihazın özelliklerine göre değişmektedir. Basamak sayısı fiyatı belirleyen en önemli etkenlerdendir. Doğal olarak basamak sayısı arttıkça maliyet de artmaktadır. 1 basamak ile 40 basamak arası istenilen basamak sayısına göre sistem siparişi verilebilmektedir. Bunun yanı sıra sistemde zaman ayarı, gece gündüz sensörü gibi ek özellikler istenildiği zaman yine maliyet artacaktır. Piyasada en profosyonel ürün olan uslu smart adım takip sistemi fiyatlarını aşağıdaki ürün görseline tıklayarak inceleyebilirsiniz.

Genelde adım takip sistemi sadece elektronik kart ve iki adet hareket sensörü ile birlikte satılmaktadır. Hareket sensörü sistemde olmazsa olmaz eleman olduğu için genelde fiyata dahildir. Bunun yanı sıra yukarda belirtilen zaman ayarı, gece gündüz sensörü, plastik muhafaza gibi özellikler fiyatı değiştirebilir. Adım takip sistemi ile birlikte şerit led, 12 volt adaptör trafo, 100 metre kablo gerekmektedir. Akıllı merdiven aydınlatma sistemleri işçilik maliyetleri şehire ve teknik ekibe göre değişmektedir. Bulunduğunuz şehirde tecrübeli ustalara ulaşabilmek için bizlere ücretsiz danışabilirsiniz.

Özellikle dubleks evlere ve villalara çok şık bir görünüm katan adım takip şerit led sistemi maliyetinin çok üstünde bir görünüm sağlamaktadır. Bunun yanı sıra gece lamba anahtarı düğmesini aramakla vakit kaybetmenize gerek kalmamaktadır. Gece merdivenden düşme riskini çok azaltan bu sistem ile çocuklar ve yaşlılar daha güvenli bir şekilde gece merdivenden inip çıkabilirler.

Uygun fiyatlı adım takip devresi satın almak için 05013565097 nolu numaradan bizlere ulaşabilirsiniz.