Akıllı Merdiven Aydınlatma TRABZON – LED

Hem dekorasyon olarak hem enerji tasarrufu hemde enerji tasarrufu olarak akıllı aydınlatma öne çıkmaktadır. Merdivenlerde genelde şerit led kullanmaktadır. 12 volt adaptör trafo ile kullanılan 3 çip veya tek çipli şerit ledler kendi üretimimiz adım takip sistemiyle rahatlıkla kullanılabilir. 220 volt ac aydınlatma kullanılan yerler için röleli sistem üretimi de yapmaktayız. TRABZON ili için Fiyat bilgisi ve ücretsiz teknik destek için 05013565097 ulaşabilirsiniz. Akıllı merdiven aydınlatması basamak sayısı, gece gündüz sensörü, şerit led yanma zaman ayarı ve montaja göre fiyatı değişmektedir.

TRABZON akıllı merdiven sistemleri için ürünü yukarıda bulunan linkten satın alabilirsiniz. Akıllı merdiven aydınlatma sistemi harekete duyarlu sensörler sayesinde birinin merdivenden indiğini veya çıktığını algılar ve o yönde ledleri sırayla yakmaya başlar. Akıllı aydınlatma cihazı ledleri yakarken ve söndürürken yumuşak şekilde yakıp söndürür. Birden bire yanmadığı ve sönmediği için daha hoş bir görüntü oluşturur. Akıllı aydınlatma sistemleri fiyat performans ürünüdür. Uzun vadede elektrik faturasında sağladığı avantaj ile maliyetini çıkaran bir sistemdir. TRABZON şehrine ücretsiz kargo ile gönderim yapmaktayız. Ürünlerimiz üretimden kaynaklı her türlü sorun için 2 yıl garantilidir.

Adım takip sistemi olarak da bilinen akıllı merdiven aydınlatması son zamanlarda herkes tarafından bilinmekte ve tercih edilmektedir. Profesyonel üretim cihazlarımız garantilidir. Işık sensörü, fotosel, radar sensörü gibi ekipmanlardan istediğinizi seçebilirsiniz. TRABZON merkez ve tüm ilçelerine gönderim yapılmaktadır. Kurulum için elektrikçiniz yoksa daha bize ulaşarak TRABZON ilinde bulunan tecrübeli elektrikçi teknik personelimize ulaşmanızı sağlayabiliriz. Villa, dubleks, tripleks ve mustakil evlerde çok fazla tercih edilen akıllı merdiven aydınlatma sistemlerimiz mühendislik firmamız tarafından profesyonel olarak üretilmektedir. Klemensler soketlidir bu sayede kolayca kurulum yapılabilir. Ray montajlı muhafaza kutusu sayesinden sigorta kutularına takmak çok basittir. Detaylı bilgi almak için sitemizde cihaz sayfasını ziyaret edebilir veya videolarımızı izleyebilirsiniz. TRABZON akıllı merdiven aydınlatma sistemi kurulumu için telefon ve whatsapp üzerinden ücretsiz teknik destek vermekteyiz.

Akıllı merdiven led aydınlatma profesyonel ekibimiz tarafından yerli üretim yapılmaktadır. Akıllı merdiven aydınlatma sistemleri üretim sonra sensörler ve şerit ledler ile detaylı test yapılarak gönderilmektedir.

Anahtar kelimeler: Radarlı şerit led aydınaltması. Şerit ledleri sıra ile yakmak. sensörlü merdiven aydınlatma, adım takip sistemi, akıllı merdiven aydınlatma ledleri, led aydınlatma, bar led, şerit led, neon led, mosfet, pwm, röle, kordon, göz, PIR sensör. transistör, arduino, armstm, işlemci, Smart led lights, stair lights. spot lamba, TRABZON elektrikçi, elektronik, akıllı ev, trafo, adaptçr.