Akıllı Merdiven Aydınlatma

Hem dekorasyon olarak hem enerji tasarrufu hemde enerji tasarrufu olarak akıllı aydınlatma öne çıkmaktadır. Merdivenlerde genelde şerit led kullanmaktadır. 12 volt adaptör trafo ile kullanılan 3 çip veya tek çipli şerit ledler kendi üretimimiz adım takip sistemiyle rahatlıkla kullanılabilir. 220 volt ac aydınlatma kullanılan yerler için röleli sistem üretimi de yapmaktayız.

Akıllı merdiven aydınlatma sistemi sensörler sayesinde birinin merdivenden indiğini veya çıktığını algılar ve o yönde ledleri yakmaya başlar. Detaylı bilgi almak için sitemizde cihaz sayfasını ziyaret edebilir veya videolarımızı izleyebilirsiniz.

Akıllı aydınlatma sistemleri fiyat performans ürünüdür. Uzun vadede elektrik faturasında sağladığı avantaj ile maliyetini çıkaran bir sistemdir.

Adım takip sistemi olarak da bilinen akıllı merdiven aydınlatması son zamanlarda herkes tarafından bilinmekte ve tercih edilmektedir. Profosyonel üretim cihazlarımız garantilidir. Işık sensörü, fotosel, radar sensörü gibi ekipmanlardan istediğinizi seçebilirsiniz.

Fiyat bilgisi ve ücretsiz teknik destek için 05013565097 ulaşabilirsiniz. Radarlı şerit led aydınaltması. Şerit ledleri sıra ile yakmak.