Dublex Merdiven Aydınlatma

Dublex tipi evlerde merdiven aydınlatması önemli bir konudur. Armatürler ile yapılan aydınlatma çoğu zaman yeterli gelmemektedir. Ayrıca lamba anahtarı ile ışığı açma kapama işlemi yapıldığında yukardan yakıp aşağıdan söndürmek gerekmekte ve hem teknik olarak zor olmakta hemde kullanıcı için yorucu olmaktadır. Bu tür dublex evlerde adım takip sistemini önermekteyiz.

Akıllı merdiven aydınlatma sistemi sensörler sayesinde birinin merdivenden indiğini veya çıktığını algılar ve o yönde ledleri yakmaya başlar. Detaylı bilgi almak için sitemizde cihaz sayfasını ziyaret edebilir veya videolarımızı izleyebilirsiniz.

Dublex Akıllı aydınlatma sistemleri fiyat performans ürünüdür. Uzun vadede elektrik faturasında sağladığı avantaj ile maliyetini çıkaran bir sistemdir.

Hem dekorasyon olarak hem enerji tasarrufu hemde enerji tasarrufu olarak akıllı aydınlatma dublex evler için öne çıkmaktadır. Merdivenlerde genelde şerit led kullanmaktadır. 12 volt adaptör trafo ile kullanılan 3 çip veya tek çipli şerit ledler kendi üretimimiz adım takip sistemiyle rahatlıkla kullanılabilir. 220 volt ac aydınlatma kullanılan dublexler için röleli sistem üretimi de yapmaktayız.

Fiyat bilgisi ve ücretsiz teknik destek için 05013565097 ulaşabilirsiniz. Dublex Radarlı şerit led aydınlatması. Şerit ledleri sıra ile yakmak.

Adım takip sistemi olarak da bilinen akıllı merdiven aydınlatması son zamanlarda dublex evler tarafından bilinmekte ve tercih edilmektedir. Profosyonel üretim cihazlarımız garantilidir. Işık sensörü, fotosel, radar sensörü gibi ekipmanlardan istediğinizi seçebilirsiniz. Dublex merdiven aydınlatma sistemi kurulumu oldukça basittir. Bulunduğunuz şehirde dublex merdiven aydınlatması kurulumu yapacak teknik personellere ulaşmak için bizden yardım isteyebilirsiniz.

dublex ev merdiven ışıkları, dublex şerit led aydınlatma, dublex basamak ledleri, dublex adım takip sistemi, dublex koridor ışıklandırması