Harekete Duyarlı Merdiven Aydınlatma

Villa ve dubleks merdiven aydınlatması klasik yöntemlerle yapıldığı zaman pek verim alınamamaktadır. Normal armatürler ile yapılan aydınlatmada hem sürekli aç kapa yapmak yorucu olmakta hemde heryeri aydınlatmamaktadır.

Harekete duyarlı sensör yardımıyla akıllı merdiven aydınlatma cihazı kullanarak hem daha pratik hemde daha şık bir aydınlatmaya kavuşursunuz. Merdivenin en altına ve en üstüne bırakılan PIR hareket sensörü merdivenin en altından birisini gördüğü an aşağıdan yukarıya ledleri sırayla yakar. Hepsi yandıktan sonra biraz bekler ve tekrar ilk başladığı yerden itibaren söndürmeye başlar.

Yukarda görseli olan ürünü kullanarak akıllı merdiven aydınlatmasını oluşturabilirsiniz. Yerli üretim olan cihazın yazılımı ve elektronik kısmı %100 firmamız tarafından yapılmaktadır. Profosyonel bir cihaz olan uslu adım takip sistemi fiyat performans ürünüdür.

Harekete duyarlı sensörleri sayesinde herhangi bir hareket gördüğü anda merdivene çıkanın veya inenin basamaklarını sırayla aydınlatır.

Zaman ayarı sayesinde şerit ledlerin yanma hızını istediğiniz şekilde ayarlamak mümkündür. Zaman ayar düğmesi size çok geniş zaman seçeneği sunmaktadır.

Gündüz sensörü sayesinde isterseniz tasarruf olması için gündüzleri otomatik olarak sistemin bekleme moduna geçmesini sağlayabilirsiniz. Gündüz sensörü ve zaman ayarı opsiyon seçeneklerdir. İşyeri ve mağaza gibi yerler genelde gündüz kullanıldığı için gündüz sensörüne ihtiyaç yoktur.

Ray montajlı dış muhafaza ile elektronik kartı dış etkilere karşı muhafaza eder. Cihazda kısa devre olmasını önler. Kullanım kolaylığı sağlar. Soketli klemens yapısıyla hem montajda hem montaj sonrası bakım ve taşıma işlerinde pratiklik sağlar. Cihaz kurulumu yapıldıktan sonra cihazı taşımak isterseniz soketleri sökerek 5 dakika içinde taşıma yapabilirsiniz.

Harekete duyarlı akıllı merdiven aydınlatma sistemi hakkında bilgi almak veya satın almak için 05013565097 bu numaradan ulaşabilirsiniz.