Kıbrıs Adım Takip Sistemi Merdiven Aydınlatması

Merdiven aydınaltması için adım takip sistemli şerit led aydınlatma sistemini web sitemiz üzerinden inceleyebilir ve satın alabilirsiniz. Kıbrıs’da adım takip sistemini kuracak elektrikçiler iletişim numarasını teknik ekibimize danışarak bulabilirsiniz. 05013565097 bu numaradan cihaz hakkında ve Kıbrıs’daki bayi veya teknik personeller hakkında bilgi alabilirsiniz. Adım takip sistemi hazır devresi basamak sayısı, gece gündüz sensörü, şerit led yanma zaman ayarı ve montaja göre fiyatı değişmektedir.

Evinize şık bir görünüm katan akıllı merdiven sistemi basamaklar için en güzel ve en kullanışlı aydınlatma yöntemidir. Aşağıdaki videodan sistemin nasıl çalıştığı görebilirsiniz. Özellikle villa ve dubleks tarzı evlerde merdiven boşluğunun aydınlatması tavana monte edilen ampüller ile verimli olmamaktadır. Bu tarz evlerde basamakları şerit led ile aydınlatmak ve sensörlü adım takip sistemi kullanmak daha verimli olacaktır.

Sistem hakkında detaylı bilgi ve sipariş için 05013565097 bu numaradan ulaşabilirsiniz. Adım takipli sistem profesyonel ekibimiz tarafından yerli üretim yapılmaktadır. Adım takip sistemleri üretim sonra sensörler ve şerit ledler ile detaylı test yapılarak gönderilmektedir. Akıllı sistem içerisinde elektrik korumaları yapılmaktadır. Güvenle adım takip sisteminizi kullanabilirsiniz. Radarlı, fotoselli akıllı merdiven aydınlatma sistemi. Hareket sensörlü merdiven ledleri. PIR sensör, LDR, arduino

Kıbrıs akıllı merdiven sistemleri için ürünü yukarıda bulunan linkten satın alabilirsiniz. Kıbrıs dahil Avrupanın tüm ülkelerine ürün kargolamaktayız. Kıbrıs’ya ücretsiz kargo ile adım takip sistemini satın alabilirsiniz. Profosyonel ekip tarafından üretilen cihazlarımız 2 yıl garantilidir.

berlin, frankfurt, kargo, avrupa, taşıma, led, aydınlatma, basamak, ptt kargo, dhl, akıllı merdiven aydınlatması

kıbrıs, girne, lefkoşa, gazimağusa, iskele, Güzelyurt, kuzey kıbrıs, kktc