Merdiven Led Aydinlatma Nasıl Yapılır?

Merdivenleri aydınlatmak için klasik yöntemleri veya teknolojik yöntemleri kullanabilirsiniz. Klasik yöntemler hem görünüm hem kullanışlılık açısından verimli olmamaktadır.

Akıllı merdiven aydınlatma sistemi kullanarak hem dekoratif hem güvenli hemde ekonomik bir çözüm sağlayabilirsiniz. Akıllı merdiven sistemi genelde şerit ledler ile yapılmaktadır. Hareket sensörleri merdivene biri aşağıdan veya yukardan geldiğinde onu algılar ve basamakları uygun sırayla aydınlatır. Belirli bir süre sonra sırasıyla basamakları söndürür.

Geceleri su içmek için kalktığınızda lamba anahtarını bulup ışıkları yakıp sonra tekrar lamba anhatarı ile ışıkları kapatmanıza gerek kalmaz. Adım takip sistemi siz merdivene çıkmaya yöneldiğiniz anda sizin için basamakları aydınaltmaya başlar. Eski sistemlerde merdivenin sürekli aydınlık bırakılması gerekebiliyordu. Sürekli ışıkları açmak elektrik faturasını artırıcı bir faktördür. Akıllı merdiven aydınlatması gerektiğinde ışıkları yakar ve gerek olmadığında söndürür böylece ekonomik olarak tasarruf etmenizi sağlar.

Yukardaki videoda görüldüğü gibi akıllı adım takip sistemi dekoratif olarak da evinize ve iş yerinize değer katacaktır. Dubleks evler ve villalar için en uygun çözüm akıllı merdiven aydınlatmasıdır.

Teknik bilgi ve satış için 05013565097 nolu numaradan bize ulaşabilirsiniz. Akıllı merdiven sistemi kurulumu konusunda sizlere yardımcı olmaktayız.

Uzun vadede kurulum maliyetini kat kat çıkaracak olan akıllı merdiven led aydınlatmasını en uygun fiyata sitemizden almak için yukardaki ürün linkine tıklayabilirsiniz.