Mustakil Ev Merdiven Aydınlatma

Mustakil evlerde merdiven aydınlatması temel konulardandır. Armatürler ile yapılan aydınlatma çoğu zaman yeterli gelmemektedir. Ayrıca lamba anahtarı ile ışığı açma kapama işlemi yapıldığında yukardan yakıp aşağıdan söndürmek gerekmekte ve hem teknik olarak zor olmakta hemde kullanıcı için yorucu olmaktadır. Bu tip mustakil evlerde adım takip sistemini önermekteyiz.

Mustakil ev Akıllı aydınlatma sistemleri fiyat performans ürünüdür. Uzun vadede elektrik faturasında sağladığı avantaj ile maliyetini çıkaran bir sistemdir.

Akıllı merdiven aydınlatma sistemi sensörler sayesinde birinin merdivenden indiğini veya çıktığını algılar ve o yönde ledleri yakmaya başlar. Detaylı bilgi almak için sitemizde cihaz sayfasını ziyaret edebilir veya videolarımızı izleyebilirsiniz.

Hem dekorasyon olarak hem enerji tasarrufu hemde enerji tasarrufu olarak akıllı aydınlatma mustakil evler için öne çıkmaktadır. Merdivenlerde genelde şerit led kullanmaktadır. 12 volt adaptör trafo ile kullanılan 3 çip veya tek çipli şerit ledler kendi üretimimiz adım takip sistemiyle rahatlıkla kullanılabilir. 220 volt ac aydınlatma kullanılan mustakil evler için röleli sistem üretimi de yapabikmekteyiz.

Fiyat bilgisi ve ücretsiz teknik destek için 05013565097 ulaşabilirsiniz. Mustakil ev Radarlı şerit led aydınlatması. Şerit ledleri sıra ile yakmak.

Adım takip sistemi olarak da bilinen akıllı merdiven aydınlatması son zamanlarda mustakil ev sahipleri tarafından tercih edilmektedir. Profosyonel yerli üretim cihazlarımız garantilidir. Işık sensörü, fotosel, radar sensörü gibi ekipmanlardan istediğinizi seçebilirsiniz. Mustakil ev merdiven aydınlatma sistemi kurulumu oldukça basittir. Bulunduğunuz şehirde mustakil ev merdiven aydınlatması kurulumu yapacak teknik personellere ulaşmak için bizden yardım isteyebilirsiniz.

Mustakil ev merdiven ışıkları, mustakil şerit led aydınlatma, mustakil ev basamak ledleri, mustakil ev adım takip sistemi, mustakil ev koridor ışıklandırması, bağ evi, yayla evi, dağ evi, bugalov