PLC Merkezi

Her marka plc ve otomasyon sistemleri çözümleri için iletişim sayfasından bizlere ulaşabilirsiniz. 0501 356 50 97 nolu numaradan da bizlere ulaşmanız mümkündür.

Siemens, allen-bradley, omron, wago, delta gibi bir çok farklı plc markalarında teknik personelimiz ile sizlere destek sunuyoruz. Uslu Smart Plc merkezi olarak otomasyon proje çizimi, plc bakım, plc revizyon, plc arıza ve sistem algoritma lojik tasarlama işleri için deneyimli mühendislerimiz ile çözüm sunuyoruz.

Fabrika, enerji santrali, sera, beton santrali gibi çok farklı tesis ve işletmeler için hızlı bir şekilde teknik destek sağlamaktayız. PLC yedek malzeme temini, plc elektronik kart onarımı hizmetlerimiz vardır.

Haftaiçi ve haftasonu acil otomasyon arıza çözümleri için bizlere ulaşabilirsiniz.

PLC’ler endüstriyel tesislerin otomasyonunda kullanılan yüksek teknoloji ürünleridir. İnsan faktörünü azaltan bu cihazlar tesisin verimli çalışmasını sağlarken daha az insana ihtiyaç duyulan tesiste oluşabilecek iş kazası, üretim kaybı gibi etkenleri azaltır. 365 gün 24 saat çalışması planlanan PLC ler sıcaktan, soğuktan, tozdan, gürültüden ve titreşimden çok çok az etkilenecek şekilde tasarlanırlar. Çoğu PLC de ters voltaj koruması, düşük voltaj, yüksek voltaj, yüksek akım, yıldırım, ark koruması gibi bir çok koruma özelliği bulunur. PLC nin tüm bu güzel yanlarına rağmen yıllar içersinde eskiyen PLC ler bakım ihtiyacı duyarlar veya bozulurlar. Bakım ihtiyacı duyulan veya bozulan PLC lerin düzeltilmesi için bizlerden destek alabilirsiniz.