Adım Takip Akıllı Merdiven Sistemi Nedir?

Adım takip sistemi PIR hareket sensörü hareket algıladığı zaman merdiven basamaklarını sırayla aydınlatan sistemlerdir. Şerit led kullanılan adım sayar sistemlerde merdiven basamakları birer birer aydınlatılarak hem hoş bir görünüm oluşturulur hemde güvenli bir aydınlatma sağlanır.

Websitemizde akıllı merdiven şerit led ürününü satın alarak merdivenlerinizi akıllı hale getirebilirsiniz. Ürün istenilen basamak sayısına göre ayarlanabilmektedir. Basamak sayısı arttıkça birim maliyet düşmektedir. Havale ve eft ödemelerine özel %5 indirim vardır.

Gelişmiş sistemlerde yangın ve deprem sensörleri ile birlikte kullanılabilen adım takip sistemleri acil durumlarda otomatik olarak yanar. Böylece acil bir durumda karanlıkta merdivenlerden rahat bir şekilde inilebilir.

Ev ve işyerlerine lüks bir görünüm katan adım takip sistemleri merdivenleriniz için güzel bir dekor olacaktır. Aşağıdaki videodan uygulama şekillerini inceleyebilirsiniz. Satış konusunda destek almak için online destek hattımızdan veya iletişim sayfasından bizlere ulaşabilirsiniz.

Şerit led uzunluğu genelde 1 metre olmaktadır. Şerit ledleri daha dar merdivenler için makas yardımıyla kolayca kısaltabilirsiniz. Şerit ledler silikonla kaplı olduğu için su geçirmez özelliğe sahiptir. Şerit ledleri arkasındaki bantı sökerek kolayca basamağa yapıştırabilirsiniz. 12 volt veya 6 volt elektrikle ile çalışan adım takip sistemleri kısa süreli yandığı için çok az enerji tüketecektir. 30 saniye veya istediğiniz süre boyunca yanan şerit ledler siz basamağı inene kadar veya çıkana kadar yeterli aydınlatmayı sağlar ve kendiliğinden otomatik olarak söner. Pil ile çalışan modeli de bulunan akıllı adım takip merdiven sisteminin kurulumu için bizlerden teknik destek alabilirsiniz.