Pilli Duman Dedektörü

Duman dedektörü genelde tavana takılarak kullanılan ve duman algıladığı zaman yangın alarm sistemini çalıştıran veya sesli olarak uyaran sensörlerdir. Pil ile kullanılan duman dedektörleri kablo ile kullanılanlara göre daha pratiktir. Hem kurulum aşamasında kablo çekme derdinden sizi kurtarır hemde tavanda kablo için kanal açmanıza gerek kalmaz.

Uslu wifi akıllı duman dedektörü hem pil ile çalışmaktadır hemde telefon ile kontrol edilebilmektedir. Wifi ağına bağlanan duman detektörü duman algıladığı zaman siz evde olmasanız bile yangın anında telefonunuza bildirim gönderir ve sizi uyarır. Uslu wifi duman dedektörü kullanmak için extra herhangi bir cihaza ihtiyacınız yoktur. Cep telefonunuzu kullanarak cihazı evinizdeki veya işyerinizdeki wifi ağına bağlayarak başka şehirde olsanız bile yangın olduğu zaman bildirim alabilirsiniz.

Pilli duman dedektörleri portatiftir ve istenilen yere kolayca taşınabilir. Örneğin oturma odasına monte ettiğiniz dedektörü daha sonra mutfağa taşımak istediğiniz zaman iki dakikada taşıyabilirsiniz.

Uslu wifi duman sensörü ve Uslu marka tüm akıllı ev cihazlarını tek bir telefon uygulaması ile yönetebilirsiniz. Anroid ve Ios telefonlar için uygulama vardır. Uygulama kullanımı ücretsiz olup aylık veya yıllık sizden ücret talep edilmez. Herhangi bir cihaza gerek kalmadan tüm akıllı ev cihazlarınızı evinizdeki modeme bağlayarak internet üzerinden kontrol etmeniz mümkündür.

etiketler: duman sensörü, ev yangın sensörü, yangın alarmı, akıllı yangın alarmı, pilli duman dedektörü, kablosuz duman dedektörü, yangın sistemleri, ucuz yangın dedektörü