Akıllı Merdiven Aydınlatması Aliexpress

Akıllı merdiven aydınlatması diye bilinen akıllı merdiven aydınlatma sistemini sitemiz üzerinden satın alabilirsiniz. Cihazları tüm testleri yapıldıktan sonra siparişten sonra 24 saat içerisinde ücretsiz kargo ile göndermekteyiz.

Cihaz fiyatı gündüz sensörü, sensör kutusu gibi bazı özelliklere göre değişmektedir. Yerli üretim mühendislik üretimi olan profesyonel aydınlatma sistemlerimiz 1 yıl garantilidir. Cihazlar hakkında teknik destek veya satış için iletişim sayfasından bize ulaşabilirsiniz.

Villa, dubleks, tripleks, müstakil ev gibi çok katlı evler için hem hoş bir görünüm hem enerji tasarrufu sağlayan sistemlerimiz Türkiye’nin her şehrine ücretsiz kargo ile gönderilmektedir.  Akıllı merdiven aydınlatma sistemi harekete duyarlu sensörler sayesinde birinin merdivenden indiğini veya çıktığını algılar ve o yönde ledleri sırayla yakmaya başlar. Akıllı aydınlatma cihazı ledleri yakarken ve söndürürken yumuşak şekilde yakıp söndürür. Birden bire yanmadığı ve sönmediği için daha hoş bir görüntü oluşturur.