Akıllı Merdiven Nedir?

Akıllı merdiven veya akıllı merdiven aydınlatması insan müdehalesine gerek duymadan çalışan sistemdir. Bu sistemlerde genelde merdiven en altına ve en üstüne hareket sensörü koyulmaktadır. Bu hareket sensörleri insan hareketini algıladığı zaman merdiven basamaklarındaki şerit ledleri sırası ile yakar. Sonrasında ise ışıklar kendiliğinden yandığı sırada söner. Akıllı merdiven sisteminin nasıl çalıştığını görmek için aşağıdaki videoyu izleyebilirsiniz.

Uygun fiyatlı akıllı merdiven sistemleri için 05013565097 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz. 3 çipli veya tek çipli şerit ledler ile sistemi kullanabilirsiniz. Aşağıdaki ürün görseline tıklayarak ilgili ürün sayfasına ulaşabilirsiniz. Renkli rgb şerit ledler ile akıllı merdiveni kullanmak mümkündür.

Adım takip şerit led sistemi veya merdiven akıllı aydınlatma sistemi olarak da bilinen bu sistem özellikle mustakil dubleks, tripleks evler için idealdir.

Otomatik merdiven aydınlatması, adım takip sistemi, akıllı merdiven ışıklandırması, hareket sensörlü merdiven lambası, pir sensörlü aydınlatma, koridor aydınlatması, merdiven spot aydınlatması. Metre şerit led. Adım takip devresi, adım sayar sistem fiyatları