Merdiven Basamak Aydınlatma Hazır Devresi

Dublex veya triplex evlerde merdiven üzerinde bulunan aydınlatmaların yeterli olmaması sebebiyle merdiven basamak aydınlatma devresi kullanmak büyük kolaylık sağlamaktadır. Ayrıca geceleri yukardan aşağı kattaki mutfağa veya başka odalara gitme ihtiyacı olduğunda lambayı açmaya gerek kalmadan merdivenler otomatik aydınlatıldığı için daha güvenli olmaktadır.

Merdiven aydınlatma sistemleri sadece güvenlik amaçlı değil aynı zamanda görünüm olarak da şık durduğu için dekorasyon içinde önemlidir. Aşağıdaki videoda göründüğü gibi merdivenlere birisi çıkmaya başladığında basamaklar herhangi bir düğmeye basmaya gerek kalmadan otomatik yanmaktadır. Aynı şekilde yukardan aşağı doğru inen insanlar içinde merdivenler yukardan aşağı doğru ışıtılmaktadır. Aydınlanan merdiven basamakları belirlenen süre sonunda kendiliğinden sönebilmektedir.

Sitemizde bulunan akıllı merdiven cihazı ve sensörlerini satın alarak evinizdeki merdivenlerin sıralı bir şekilde yanmasını sağlayabilirsiniz.

Akıllı merdiven ürünle ilgili telefon, whatsapp ile görüntülü olarak uzaktan destek vermekteyiz. Teknik işlerle çok fazla uğraşmak istemeyen müşterilerimiz için tüm sistemi kurulu olarak gönderebiliriz. Canlı destek hattından bizlere yazarak teknik destek alabilirsiniz.

Basamak Takip Devresi Fiyatları

Adım takip sistemi merdiven basamak sayısana göre fiyatı değişmektedir. Ayrıca merdiven genişliği arttığı zaman kullanılan kart, trafo ve şerit led de büyüdüğü için maliyet belirli oranda artmaktadır. Akıllı merdiven sistemini alırken bluetooth modülü de alırsanız akıllı telefon üzerinden zaman ayarı gibi fonksiyonları yönetebilirsiniz. IOS ve andorid ile uyumlu olan uygulama sayesinde sistem ayarı yapmak daha kolay olmaktadır.

Merdiven basamaklarının alın kısmına arkası bantlı olan şerit ledi yapıştırdıktan sonra kabloları gizlerseniz daha güzel bir görünüm oluşmaktadır. Sensörler içinde aynı şekilde gizleme yaparsanız daha dekoratif bir merdivene sahip olabilirsiniz. PIR hareket sensörleri 3cm x 3cm boyutlarındadır. 3 adet kablo ile sisteme bağlanmaktadır. Şerit ledlerin eksi besleme uçları ortak uç artı besleme uçları ise sisteme ayrı çekilmesi gerekmektedir. 12 volt led adaptörü ile kullanılan sistem düşük güç tüketimine sahiptir. Ekonomik cihaz adaptörü 8,5 amper power sistem adaptörü 20 amperdir. Merdiven basamak aydınlatması hazır devresi basamakları güzel bir ışık ayarında aydınlatır ve karanlık bir bölge olmamasını sağlar.