Merdiven Led Aydınlatma

Merdiven basamaklarını aydınlatmak için genelde şerit led kullanılmaktadır. Bazen spot ile aydınlatma yapılsa dahi şerit led ile yapılan uygulamalar daha dekoratif durduğu için en çok tercih edilen yöntem olmaktadır.

12 volt led adaptörü ile çalışan şerit ledler sürekli yandığı zaman çok ekonomik bir çözüm olmazlar. Bunun için birisi geldiğinde otomatik yanmasını ve o kişi gittiğinde otomatik olarak sönmesini sağlayan akıllı adım takip sistemi daha uygun bir çözümdür.

Wifi Adım takip sistemi hakkında bilgi almak veya satın almak için 05013565097 numarasından bize ulaşabilirsiniz.

Adım takip sistemlerine eklenen gündüz sensörü ile gündüzleri elektrik tasarrufu amacıyla ledler yakmayarak sadece geceleri hareket gördüğünde yakıp çok ekonomik ve dekoratif şekilde merdivenleri aydınlatmak mümkündür.

Yerli üretim afım takip sistemlerimiz basamak adetine göre özel üretilmektedir. İstediğiniz basamak sayısını bize bildirdiğinizde cihaz üretilip test edilir ve adresinize kargolanır.

Merdiven aydınlatması ile ilgili daha fazla bilgi almak için lütfen bize ulaşınız. 220 volt spot veya ampüller ile yapılan aydınlatmalar içinde özel olarak röleli sistemler üretmekteyiz.

wifi merdiven aydınlatma