Merdiven Ledleri

Merdivenleri aydınlatmak için şerit led kullanmak en dekoratif çözüm olmaktadır. Farklı renkler ile aydınlatma yapılabilmektedir. Genelde gün ışığı diye belirtilen beyaz ışık kullanılır. Şerit ledler uygun fiyatları olduğu için aydınlatma kurulumu çok yüksek maliyet olmamaktadır.

Merdiven basamaklarına şerit ledin arkasında bulunan yapışkan bant ile kolayca yapıştırılabilir. Şerit ledler ev elektriğini direk kullanmazlar. 12 volt DC ile çalıştığı için adaptör trafo ile kullanılması gerekir. Şerit led adaptörleri amper oranına ve markasına göre fiyatı değişmektedir.

Merdivenlere döşene şerit ledleri adım takip sistemi ile kolayca kontrol edebilirsiniz. Adım takip sistemi sensörler sayesinde merdivene biri yaklaştığında basamakları sırayla otomatik olarak yakar. Merdiven ledlerini bu sayede sürekli yanık durumda bırakmanıza gerek kalmayacaktır. Aşağıdaki videodan veya ürün linkinden detaylı inceleyebilirsiniz.

Hem şık bir görünüm sunarken hem elektrik enerji tasarrufu hemde geceleri merdivenden düşme tehlikesini atlatmış olursunuz. Gece su içmeye kalktığınızda lambaları açmak için lamba anahtarı aramanıza gerek kalmaz. Hareket sensörleri sizi merdivenin yukarısında veya aşağısında gördüğünde gördüğü yönden itibaren otomatik yakar ve bir süre sonra söner.

Yerli üretim profesyonel akıllı merdiven cihazımla ilgili bilgi almak için 05013565097 dan ulaşabilirsiniz. Ürünlerimiz garantilidir. Adım takip cihazları stoklarımızda vardır. 1-2 içerisinde adresinize kargolanır.

Gece gündüz sensörü sayesinde gündüzleri elektrik tasarrufu olması için sistem aydınlık ortamı algılar ve ledleri yakmaz. Gece olduğunda ise ışık sensörü ışık miktarının düştüğünü görür ve sistemi aktif eder. Merdivenleri şık bir şekilde aydınlatmanın en iyi yolu adım takip akıllı merdiven sistemidir. İstenilen basamak sayısına göre üretim yapabilmekteyiz.

Merdiven ledleri için fiyat bilgisi almak için ürün linkine tıklayınız.