Merdiven Şerit Led

Merdivenler kullanılan şerit ledler aydınlatma komusunda daha etkileyici bir görünüm sağlamaktadır. Güzel işçilik ile yapılan şerit led aydınlatmaları hem basamakların ışıtılmasını hemde güzel bir görünüm sağlamaktadır. Merdiven basamaklarında kullanılacak şerit ledler dış ortamda olacak ise su geçirmez slikonlu şerit led kullanmak daha doğru seçim olacaktır.

Merdiven basamak aydınlatması için adım takip sistemi ürünümüzü incelemenizi tavsiye ederiz. Hem güzel bir görünüm sağlarken hemde elektrik tasarrufu yapmanızı sağlayan adım takip sistemini uygun fiyata satın alabilirsiniz. Basamak sayınıza ve istediğiniz ek özelliklere göre siparişinizi aşağıdaki ürün linkine tıklayarak oluşturabilirsiniz.

8 basamak ile 40 basamağa kadar merdiven aydınlatma sistemi üretimi yapmaktayız. Hareket sensörleri merdivenden inen veya merdivenden çıkan birini algıladığı zaman otomatik bir şekilde basamakları aydınlatır ve belirli süre sonra kendiliğinden basamakları söndürür. 05013565097 numaralı telefondan veya canlı destek hattından bizlere ulaşarak sorularınızı iletebilirsiniz.

Merdivende kullanılacak 12 volt şerit ledlerinizi akıllı merdiven takip sistemi ile aydınlatmanız artık çok daha kolay. Pratik kurulumu sayesinde kısa süre içerisinde sistemi kurabilirsiniz. Lamba anahtarı ile aç kapa yapmanıza gerek kalmadan elektronik kart siz merdivene çıkmadan basamaklarınızı sırasıyla yakar.

Anahtar kelimeler: merdiven ledi, merdiven ampülü, merdiven aydınlatma, basamak şerit led, aluminyum şerit led, panel şerit led, adım takip sistemi, adım sayar sistem, merdiven otomatiği kartı