Sensörlü Merdiven Aydınlatma Sistemi – Adım Sayar

Ev ve işyerlerine lüks bir görünüm katan adım takip sistemleri merdivenleriniz için güzel bir dekor olacaktır. Aşağıdaki videodan uygulama şekillerini inceleyebilirsiniz. Satış konusunda destek almak için online destek hattımızdan veya iletişim sayfasından bizlere ulaşabilirsiniz.

Websitemizde akıllı merdiven şerit led ürününü satın alarak merdivenlerinizi akıllı hale getirebilirsiniz. Ürün istenilen basamak sayısına göre ayarlanabilmektedir. Basamak sayısı arttıkça birim maliyet düşmektedir. Havale ve eft ödemelerine özel %5 indirim vardır.

Adım takip sistemi PIR hareket sensörü hareket algıladığı zaman merdiven basamaklarını sırayla aydınlatan sistemlerdir. Şerit led kullanılan adım takip sistemlerde merdiven basamakları birer birer aydınlatılarak hem hoş bir görünüm oluşturulur hem de güvenli bir aydınlatma sağlanır.

Gelişmiş sistemlerde yangın ve deprem sensörleri ile birlikte kullanılabilen adım takip sistemleri acil durumlarda otomatik olarak yanar. Böylece acil bir durumda karanlıkta merdivenlerden rahat bir şekilde inilebilir.

Otomatik basamak aydınlatma sistemleri kullanışlı yapıda tasarlanmıştır. 2 adet sensör sayesinde ışıkların akıllıca yanması sağlanmaktadır. Merdivenin en alt ve en yukarısına birer adet sensör bırakılmaktadır. Aşağıdan biri geldiğinde aşağıdaki sensör onu algılar ve sisteme bilgi verir. Sistem bilgiyi aldıktan sonra şerit ledleri aşağıdan yukarı doğru sırasıyla yakmaya başlar. En sonuncu yandıktan sonra 10 saniye civarı bekler ve tekrar sönmeye başlar. Aynı şekilde yukarıdan biri geldiği zaman da şerit ledler yukardan aşağı yanar ve sonra söner. 3 çip veya tek çip farketmeyerek istediğiniz çeşit şerit led kullanabilirsiniz. Standart üretim sensörlü adım takip sistemleri 12 volt ile uyumludur. Farklı bir voltaj aralığı isteniyorsa lütfen bize iletin. 220 volt ile çalışan röleli sistemler için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Şerit led uzunluğu genelde 1 metre olmaktadır. Şerit ledleri daha dar merdivenler için makas yardımıyla kolayca kısaltabilirsiniz. Şerit ledler silikonla kaplı olduğu için su geçirmez özelliğe sahiptir. Şerit ledleri arkasındaki bantı sökerek kolayca basamağa yapıştırabilirsiniz. 12 volt veya 6 volt elektrikle ile çalışan adım takip sistemleri kısa süreli yandığı için çok az enerji tüketecektir. 30 saniye veya istediğiniz süre boyunca yanan şerit ledler siz basamağı inene kadar veya çıkana kadar yeterli aydınlatmayı sağlar ve kendiliğinden otomatik olarak söner. Pil ile çalışan modeli de bulunan akıllı adım takip merdiven sisteminin kurulumu için bizlerden teknik destek alabilirsiniz.

Sensörlü Merdiven Aydınlatma Sistemi. Otomatik şerit led sistemi. Sensörlü aydınlatma sistemi. animasyonlu merdiven ledleri.