Sonoff Basic Akıllı Röle Anahtarı Nedir? Ne İşe Yarar?

Sonoff Basic, kullanıcılara akıllı ev kontrolü sağlayan uygun fiyatlı bir WiFi akıllı anahtardır. Çok çeşitli cihazlara bağlanabilen bir uzaktan kumandalı güç anahtarıdır. Sonoff Basic WiFi elektrik anahtarı, WiFi Router aracılığıyla verileri bir bulut platformuna iletir ve bu da kullanıcıların mobil uygulama eWeLink aracılığıyla tüm bağlı cihazları uzaktan kontrol etmelerini sağlar. Sunucu, Amazon AWS global sunucusudur.

BASICR2, orijinal akıllı özelliklerini değiştirmeden, kullanıcılarımıza daha yüksek değer ve kullanım deneyimi sağlamak için yükseltme ve optimizasyonu esas olarak güvenliğine göre yapıldı

Sonoff, tüm ev aletlerini akıllı hale getirir. Cep telefonunuzun ağı olduğu sürece, bağlı cihazları istediğiniz zaman istediğiniz yerden uzaktan kontrol edebilirsiniz. Mevcut başka bir özellik, cihazlar için geri sayım zamanlayıcıları ve programlanmış açma/kapama zamanlarını içeren zamanlama programlarını ayarlamaktır. Bu, örneğin, işe gitmeden önce ışığı kapatmayı unuttuysanız, ışıkların/ısıtmanın vb. kontrol edilmesini kolaylaştırabilir ve elektrik faturalarına fazla para harcamaktan kaçınabilirsiniz.

Özellikler

WiFi ağını destekler.

Durum izlemeyi destekler: EWeLink’e zamanında sağlanan cihaz durumu.

Bağlı cihazı/ışığı uzaktan açmayı veya kapatmayı destekler.

Her cihaz için maksimum 8 etkin planlanmış/geri sayım/döngü zamanlayıcısını destekler.

Bir akıllı telefonda çok sayıda WiFi akıllı anahtarı destekler.

Amazon Echo, Echo Dot, Amazon Tap ile çalışır

Google Home, Google Home Mini, Google Nest ile çalışır

IFTTT’de çalışıyor

anahtar kelimeler: neye yarar, nerde kullanılır, nasıl kullanılır,

Klasik BASIC’e dayanan SONOFF, ürün kategorisini sürekli olarak genişletmenin yanı sıra ürün performansını sırayla geliştirir ve optimize eder. Sonuçta ETL sertifikasına sahip BASICR2 çıkıyor.