Zaman Ayarlı Röle

Bu yazıda sizlere hem normal zaman ayarlı rölelerden hemde akıllı rölelerden bahsedeceğiz. Zaman ayarlı röleler belirli saatlerde çalışması istenen yerlerde kullanılmaktadır. Günün belirlenen saatlerinde çalışıp belirli saatlerde durması gereken ve elektrikle çalışan yerler için zaman röle kullanmak avantaj sağlar. Fiyat olarak çok düşük maliyetlerde olan zaman ayarlı rölelerin kurulumu da oldukça kolaydır.

Eski tip zaman ayarlı röleler içersinde genelde mekanik bir sistem vardır ve sizin çalar saat kurar gibi kurmanız gerekmektedir. Çok fazla zaman seçeneği olmayan eski tip mekanik zaman röleleri günümüzde tercih edilmemektedir. Dijital zaman röleleri genelde ekranlı veya bir kaç butonludur. Butonlar üzerinden istediğiniz zamanı ayarlayabilirsiniz.

Akıllı zaman rölesi ise zaman röleleri içersinde en kullanışlı olanıdır. Akıllı zaman röleleri ayrıca fiyat performans olarak da öne çıkmaktadır. Akıllı zaman rölesini cep telefonunuza bağlayarak kullanabilirsiniz. Siz zaman rölesi yanında olmasanız bile internet üzerinden cep telefonunuz ile röleyi açıp kapatabilir veya zaman ayarını değiştirebilirsiniz. Akıllı zaman rölelerinin diğer büyük avantajı ise binlerce zaman ayarlaması yapabiliyor olmanızdır.

Akıllı röle ürünlerimizi incelemek için yukardaki ürün resimlerine tıklayabilirsiniz. Uslu akıllı röle diğer akıllı ev ürünleri ile aynı uygulamadan yönetilmektedir. Teknik destek ihtiyacı duyarsanız istediğiniz zaman bizlere danışabilirsiniz. Akıllı röleler siz cihazdan çok uzakta olsanız bile hatta başka şehirde olsanız bile cep telefonunuz ile uzaktan röleyi çalıştırmanızı veya durdurmanızı sağlar.

Nesnelerin interneti sayesinde artık eski tip röleleri sürekli ayarlamak veya yanına giderek kontrol etmek zorunda değilsiniz. Akıllı cihazlar size kurulum ve kullanım avantajı sağlamaktadır.

Zaman ayarlı röleleri sulama sistemleri, aydınlatma, ısıtma veya elektrikle çalışan herhangi bir sistemde kullanabilirsiniz. 220 volt ile çalışan akıllı röle sistemlerini 380 volt 3 faz sistemlerde de kullanabilirsiniz. Bunun için bizlerden destek alabilirsiniz. Daha fazla akıllı ev ürünleri satın almak veya incelemek için ana sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

etiketler: akıllı röle, zaman ayarlı akıllı röle, en iyi zaman ayarlı röle, ucuz zaman ayarlı röle, elektrik uzaktan aç, elektrik uzaktan kapama, aydınlatma sistemi