Duman Dedektörü

Uslu wifi akıllı duman dedektörü hem pil ile çalışmaktadır hemde telefon ile yönetilebilmektedir. Wifi ağına bağlanan duman detektörü duman algıladığı zaman siz evde olmasanız bile yangın anında telefonunuza bildirim gönderir ve sizi sesli olarak uyarır. Uslu wifi duman dedektörü kullanmak için extra herhangi bir cihaza ihtiyacınız yoktur. Cep telefonunuzu kullanarak cihazı evinizdeki veya işyerinizdeki wifi ağına bağlayıp başka şehirde olsanız bile duman olduğu zaman bildirim alabilirsiniz.

Pil ile çalışan duman dedektörleri portatiftir ve istenilen yere kolayca taşınabilir. Örneğin oturma odasına monte ettiğiniz dedektörü daha sonra mutfağa taşımak istediğiniz zaman kolayca taşıyabilirsiniz.

Duman dedektörü genelde tavana takılarak kullanılan ve duman algıladığı zaman yangın alarm sistemini çalıştıran veya sesli olarak uyaran sensörlerdir. Kablosuz duman sensörleri kablo ile kullanılanlara göre daha pratiktir. Hem kurulum aşamasında kablo çekme derdinden sizi kurtarır hemde tavanda kablo için kanal açmaya ihtiyaç duymazsınız.

duman dedektörü
duman dedektörü

Uslu wifi duman sensörü ve Uslu marka tüm akıllı ev cihazlarını telefon uygulaması ile yönetebilirsiniz. Anroid ve Ios platformlar için uygulama vardır. Uygulama kullanımı tamamen ücretsiz olup aylık veya yıllık sizden ücret ödemezsiniz. Herhangi bir cihaza gerek kalmadan tüm akıllı ev cihazlarınızı evinizdeki wifi bağlayarak internet üzerinden kontrol etmeniz mümkündür.

etiketler: duman sensörü, ev yangın sensörü, yangın alarmı sistemi, akıllı yangın alarmı, pilli duman dedektörü, kablosuz duman dedektörü, yangın sistemleri, en ucuz yangın dedektörü, yangın tesisatı, gaz sensörü, ev sigortası