Akıllı Merdiven Aydınlatması Fiyat Listesi

Akıllı merdiven aydınlatması fiyat listesi için linke tıklayabilirsiniz. Yerli üretim profesyonel adım takip cihazlarımızın üretimi her basamak sayısına ve özelliğe göre yapılmaktadır. Uygun fiyat ve kaliteyi birleştiren cihazlarımız mühendislik firmamız tarafından tasarlanıp üretilmektedir.

Cihazların elektronik kart tasarımı ve gömülü yazılımları mühendislerimiz tarafından yapıldığı için özel projelerinize göre dizayn edebilmekteyiz.

Wifi özelliği, gündüz sensörü, zaman ayarı ve basamak sayısı akıllı merdiven aydınlatma fiyatlarını değiştiren etkenlerdir. Telefon ile fiyat ve teknik bilgi almak için 05013565097 numaralı telefondan müşteri destek hattımıza ulaşabilirsiniz.

Akıllı merdiven sistemleri için ürünü yukarıda bulunan linkten satın alabilirsiniz. Akıllı merdiven aydınlatma sistemi harekete duyarlı sensörler sayesinde birinin merdivenden indiğini veya çıktığını algılar ve o yönde ledleri sırayla yakmaya başlar. Akıllı aydınlatma cihazı ledleri yakarken ve söndürürken yumuşak şekilde yakıp söndürür. Birden bire yanmadığı ve sönmediği için daha hoş bir görüntü oluşturur. Akıllı aydınlatma sistemleri fiyat performans ürünüdür. Uzun vadede elektrik faturasında sağladığı avantaj ile maliyetini çıkaran bir sistemdir. Türkiye’nin tüm şehirlerine ücretsiz kargo ile gönderim yapmaktayız. Ürünlerimiz üretimden kaynaklı her türlü sorun için 2 yıl garantilidir.

Akıllı merdiven cihazlarımızın klemensleri soketlidir, ray montajlıdır, ters beslemeye karşı korumalıdır.

Adım takip sistemi fiyat listesine sitemizden ulaşabilirsiniz.