Kablosuz Duman Dedektörü

Uslu wifi akıllı duman dedektörü hem kablosuzdur hemde telefon ile yönetilebilmektedir. Wifi ağına bağlanan duman detektörü duman algıladığı zaman siz evde olmasanız bile yangın anında telefonunuza bildirim gönderir ve sizi sesli şekilde uyarır. Uslu wifi duman dedektörü kullanmak için extra herhangi bir cihaza ihtiyacınız yoktur. Cep telefonunuzu kullanarak cihazı evinizdeki veya işyerinizdeki wifi ağına bağlayıp başka şehirde olsanız bile duman olduğu zaman bildirim alabilirsiniz.

Uslu wifi duman sensörü ve Uslu marka tüm akıllı ev cihazlarını telefon uygulaması ile yönetebilirsiniz. Anroid ve Ios platformlar için uygulama vardır. Uygulama kullanımı tamamen ücretsiz olup aylık veya yıllık sizden ücret ödemezsiniz. Herhangi bir cihaza gerek kalmadan tüm akıllı ev cihazlarınızı evinizdeki wifi bağlayarak internet üzerinden kontrol etmeniz mümkündür. Kablosuz duman dedektörleri pil ile çalışmaktadır ve pilleri aylar boyunca dayanabilmektedir. Çok fazla güç tüketimi olmayan duman dedektör pilleri bir yıldan fazla dayanabilir.

Duman dedektörü genelde tavana takılarak kullanılan ve duman algıladığı zaman yangın alarm sistemini çalıştıran veya sesli olarak uyaran sensörlerdir. Kablosuz duman sensörleri kablo ile kullanılanlara göre daha pratiktir. Hem kurulum aşamasında kablo çekmezahmetinden sizi kurtarır hemde tavanda kablo için yuva açmaya ihtiyaç duymazsınız.

Kablosuz duman dedektörleri portatiftir ve istenilen yere kolayca taşınabilir. Örneğin oturma odasına monte ettiğiniz dedektörü daha sonra mutfağa taşımak istediğiniz zaman kolayca taşıyabilirsiniz. Hassas kablosuz duman dedektörü ile içiniz rahat şekilde evinizden ayrılabilirsiniz.

duman dedektörü
duman dedektörü

etiketler: duman sensörü, ev yangın sensörü, yangın alarmı sistemi, akıllı yangın alarmı, pilli duman dedektörü, kablosuz duman dedektörü, yangın sistemleri, en ucuz yangın dedektörü, yangın tesisatı, gaz sensörü, ev sigortası. Doğalgaz, fabrika, işyeri.