Merkezi Sistem Kaloriferi Cep Telefonu ile Açmak Kapatmak

Evinizi havalandırırken kaloriferi kapatmak size parasal tasarruf sağlayacaktır. Ayrıca evden uzun süreli ayrıldığınızda kaloriferi kapatmayı unutursanız giderleriniz artacaktır. Merkezi sistem kaloriferleri cep telefonu ile uzaktan açmak – kapatmak için akıllı vana kullanmanız yeterlidir. Wifi akıllı vana eve girişteki kalorifer vanasını cep telefonundan gelen komuta göre açma kapama yapabilmektedir. Evinizdeki wifi ile internete bağlanan akıllı vana cep telefonunuza indireceğiniz uygulama ile kolayca yönetilebilmektedir.

Wifi Akıllı Vana

Wifi akıllı vana kurulumu çok kolaydır. Herhangi bir boru anahtarı veya tesisat bilgisi gerektirmeden vana üzerine kolayca montajı yapılabilmektedir. Sıcak su vananızı sökmeye gerek kalmadan vana üzerine montaj yapılabilen vana sayesinde cep telefonunuzdan tek tuşa basarak vanayı açma kapama yapabilirsiniz. Aşağıdaki ürün görselinden veya uslu wifi akıllı vana linkine tıklayarak ürünümüzü inceleyebilirsiniz.

Zaman ayarı sayesinde akıllı vanayı haftanın belirli günleri ve saatlerinde otomatik açma ve kapanması sağlanabilir. Örneğin hafta içi her gün saat 8 de evden çıkıp akşam 6 da işten dönüyorsanız vanayı zaman ayarlayabilirsiniz. Vanayı siz evden çıkarken 7:50 kapan ve siz eve gelmeden 5:45 de açıl diyerek siz eve gelmeden evin ısınmasını sağlayabilirsiniz. Isı ölçer vanadan sıcak su geçmeyeceği için ısınma masrafınızı düşürecektir.

Sesli ev asistanları ile uyumlu çalışan akıllı vanayı telefondan tuşa basmadan sadece sesli komutlarla da açıp kapatabilirsiniz. Amazon echo veya google home pod cihazları ile “Google evi ısıt” komutu ile kalorifer vananızı açabilir “google kaloriferi kapat” komutu ile ısıtmayı kapatabilirsiniz.

Diğer akıllı ev cihazları ile tek uygulamadan yönetilebilen Uslu wifi akıllı vana farklı senaryolar için kullanılabilir. Örneğin akıllı sıcaklık sensörü ile kullandığınız zaman ev 22 derece olduğunda vananın kaloriferi otomatik kapatmasını sağlayabilirsiniz.

Merkezi ısıtma kalorifer sistemini uzaktan açıp kapatma ile ilgili teknik bilgi almak için online destek hattından veya iletişim sayfasından bizlere ulaşabilirsiniz. Merkezi sistem olmayıp kombi kullanılan konutlar için akıllı wifi termostat cihazımızı incelemenizi tavsiye ederiz.