Ewelink Uygulaması Nedir? Sonoff – Itead

Ewelink uygulaması Itead şirketinin akıllı ev ürünleri olan Sonoff marka cihazları kontrol etmek için kullanılan uygulamadır. Ewelink uygulaması anroid cihazlar için Play Store dan indirilebilmektedir. Aynı zamanda Ios cihazlar içinde ewelink uygulmasını app store da bulabilirsiniz.

Cep telefonu ve tabletler ile uyumlu çalışabilen bu uygulama sadece sonoff marka olan cihazlar için kullanılabilmektedir. Uslu marka akıllı ev ürünü kullanıyorsanız USLU Smart uygulamasını indirmeniz gerekmektedir.

Ewelink Ne işe yarıyor?

Ewelink uygulaması ile sonoff marka herhangi bir akıllı ev ürününüzü cep telefonunuzdan kontrol edebilirsiniz. Akıllı prizinizi uzaktan açma kapama yapabilirsiniz. Akıllı sonoff lamba anahtarınızı zaman ayarı yaparak günün belirli saatlerinde ışıkları açmasını belirli saatlerinde kapatmasını sağlayabilirsiniz. Akıllı led ampulu her priz açıldığında sonoff ampül yansın şeklinde bir komut da belirleyebilirsiniz. Yaklaşık olarak 30 çeşit sonoff akıllı iot cihazını ewelink uygulaması üzerinden kontrol etmek mümkündür. Ewelink uygulamasına üye olduktan sonra sonoff cihazınızı wifi veya bluethooth üzerinden uygulamaya eklemeniz yeterlidir.

Sitemizde akıllı ev ürünleri sayfamızı ziyaret ederek kendi markamız olan USLU akıllı ev ürünlerini veya sonoff akıllı ev ürünlerini inceleyebilirsiniz. Akıllı ev cihazları ile ilgili teknik ve satış bilgisi almak için canlı destek hattımızdan veya iletişim sayfamızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Ewelink uygulaması ile yapılan tüm işlemler ve daha fazlasını Uslu Smart uygulamasıyla uyumlu cihazlarımız ile de yapabilirsiniz. Sonoff Pow r2 güç ölçer akıllı röle cihazını incelemenizi tavsiye ederiz.